Ana sayfa Haber Logitech yeni iPad için koruyucu kılıf ve Apple Pencil alternatifini tanıttı

Logitech yeni iPad için koruyucu kılıf ve Apple Pencil alternatifini tanıttı

0

Logitech yeni tanıtılan iPad için iki yeni ürünün tanıttı. ürünlerden ilki kılıf ve çıkarılabilir klavye kombosu olurken diğeri Apple Pencil ile aynı teknolojiyi kullanan ancak markası Apple olmayan ilk kalem Crayon oldu.

Logitech Rugged Combo 2, K-12 seviyesi çocuklar için tasarlanmış koruyucu bir kılıf. iPad”i yaklaşık 2 metrelik düşmelere karşı koruyacak bu kılıf, aynı zamanda çıkarılabilir klavyesi için özel bir bağlantı ve iPad”i dikey konumda tutmak için bir standa da sahip olacak. çıkarılabilir klavyenin özelliklerine girecek olursak, belirttiğimiz gibi kılıftaki özel bir bağlantı noktasıyla iPad”e bağlanacak olan bu cihaz, sessiz tuş yapısına ve kılıf gibi korumalı bir forma sahip olacak. Klavye aynı zamanda suya dayanıklı olarak tasarlanmış, bu sayede çocuklar tarafından cihazın başına gelebilecek ıslak kazalarda hasar minimize edilecek. Kılıf ikilisi aynı zamanda kullanılmadığında Logitech Crayon kalemi tutacak bir alana da sahip, bu sayede istenmeyen kalem kaybolması durumlarının önüne geçilmiş olunacak.

Logitech Crayon

Yeni ürünler arasında muhtemelen en çok dikkat çeken ve yine en çok satılacak olan Logitech Crayon kalem olacak. Bu kalemi özel yapan, Apple”ın kalem teknolojisine bire bir sahip olan ilk Apple dışı ürün olması. Şarj edilebilir olan kalem, 8 saatlik bir pil ömrü vadediyor, yani bir okul gününü sorunsuz çıkarmak üzere tasarlanmış. Kalem ayrıca diğer ürünlerin temasına uygun şekilde dayanıklı bir yapıya sahip, bu sebeple çok kullanılacak olan cihaz hasar almaz olmasa da düşmelere karşı Apple Pencil”a kıyasla çok daha dayanıklı olacak.

Logitech Rugged Combo 2 kılıf bu yaz içerisinde ABD”de 99,99 dolarlık fiyat etiketiyle satışa çıkarılacak. Logitech Crayon ise yine aynı tarihte 49,99 dolardan piyasaya sürülecek. Crayon, yeni iPad”i okul dışında satın almayı düşünenler için (kalın tasarım sıkıntı değilse) Apple Pencil”a kıyasla yarı fiyata güzel bir alternatif olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here