Ana sayfa Ürün İnceleme Logitech Type+ inceleme

Logitech Type+ inceleme

0

iPad Air kullanıcılarının, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran üzerindeki olanakları uçsuz bucaksızdır. Yazmak da bu olanaklar arasında, üstelik sadece sosyal medya ile ilgili konularda, kısa içerikler halinde değil; uzun içerikler de meydana getirebilmek mümkün. iPad Air“i blog sayfaları için ya da kapsamlı makaleleri için kullanan çok sayıda kişi var. İşte bu kimselerin, daha rahat bir şekilde yazı yazabilmeleri için geliştirilen ürünlerden biri de Logitech Type+.

Klavye fonksiyonunun yanı sıra çift taraflı koruma özelliğiyle de dikkat çeken Logitech Type+, iPad Air“i her türlü darbe, çizilme ve sıvı dökülmelerine karşı korumak için özel olarak tasarlandı. Siyah ve  kırmızı olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunan Logitech Type+, yazı yazmayı oldukça keyifli hale getiriyor. Tuş aralıkları gayet başarılı, tuş yüksekliklerinin de çok kullanışlı olması beraberinde yazmayı çok kolay hale getiriyor.

Devamı için sonraki sayfaya tıklayınız…

 

özel dizilmiş iOS kısayol tuşlarını içeren yeni geliştirilmiş Bluetooth klavyesi ile rahat ve kolay yazma deneyimi sunan Logitech Type+, otomatik On/Off özelliği ile iPad dik konumdayken on, kapalı iken off moduna geçerek enerji tasarrufu sağlıyor.

Otomatik uyanma ve otomatik uyku özelliği ile kılıfı kapattığınız zaman off, açtığınız zaman on moduna geçerek her zaman kolay kullanım rahatlığı sunuyor. Logitech”in bu ince tasarımlı ve oldukça şık ürünü, iPad Air”i üzerinden yoğun şekilde yazı yazan editörler, yazarlar, bloggerların yanı sıra SEO ve reklam ajansı gibi alanlarda çalışan kimseler için ideal. öğrenciler için de son derece iyi bir alternatif.

Satın alma önerisi:

Logitech”in bu ince tasarımlı ve oldukça şık ürünü, iPad Air”i üzerinden yoğun şekilde yazı yazan kimseler için ideal.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here