Ana sayfa Mobil Logitech’ten Yeni iPad için klavye

Logitech’ten Yeni iPad için klavye

0

Logitech, 3. nesil yeni iPad ve iPad2 için tasarladığı Logitech Ultrathin Keyboard Cover ile stil ve şıklığı birarada sunuyor

Logitech Ultrathin Keyboard Cover, hafif ve şık alimünyum kapağı ile ekranınızı korurken, Bluetooth üzerinden eşleşen dahili klavye özelliği de taşıyor. Koruyucu klavyeyi, Smart Cover”a benzer şekilde, manyetik tutucu ile iPad”inize güvenli bir şekilde ve kolayca tutturabilirsiniz. Logitech Ultrathin Keyboard Cover”ın dahili ayağı e-posta yazarken veya film izlerken, iPad”inizi en uygun açıda tutar.

 

Altı aylık pil ömrüne sahip Logitech Ultrathin Logitech Keyboard Cover hızlı On/Off özelliği ile kapağı açtığınızda iPad”inizi otomatik olarak açar, kapadığınızda ise uyku moduna alır. (*günde iki saat kullanım baz alınmıştır.)

Son yapılan testler, Logitech Keyboard Case for iPad 2 ve Logitech Tablet Keyboard for ipad”in hem iPad2 ve hem de Yeni iPad (3. nesil) ile tamamen uyumlu olduğunu göstermektedir.

• Logitech Ultrathin Keyboard Cover”ın Türkiye”de Mayıs ayında satışa sunulması ve Türkiye için tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 165 USD + KDV olması bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here