Ana sayfa Donanım Logitech”ten yeni hoparlörler

Logitech”ten yeni hoparlörler

0
Logitech, piyasaya sunduğu 360 derece ses özelliğine sahip dört yeni hoparlörü Z320, Z323, Z520 ve Z523 ile multimedya hoparlörler kategorisini genişlettiğini duyurdu. Logitech”in bu dört yeni hoparlör sistemini; ister işte, ister evde, ister PC ya da dizüstünde, isterseniz Windows ya da Mac tabanlı bilgisayarınızda kullanabileceksiniz.
Logitech”in dört yeni multimedya hoparlör sistemi, “forward-firing” yani ileriye doğru ses veren sürücülere sahip standart PC hoparlörlerinin aksine, 360 derece ses ya da çok yönlü akustikler sunuyor. Bu dört yeni hoparlör sistemi, sunduğu 360 derece ses özelliği ile çok daha geniş bir “keyif alanı” sağlıyor. Her bir uyduda öne ve arkaya bakan sürücüleri olan hoparlörler, sesi daha geniş bir alana kesintisiz olarak iletirken, siz odanın neresinde olursanız olun tek bir ritmi bile kaçırmıyorsunuz.

 

 
Logitech Speaker System Z523 ile kendinizi dinlediğiniz müziğin, izlediğiniz filmin ya da oynadığınız oyunun içine taşıyabilirsiniz. Z523 hoparlör sistemi, iki uydu ve hissedebileceğiniz zengin bas sesi için derin pes ses sunan 6.5 inç boyutunda “down-firing” subwoofer”a sahip. Z523 hoparlör sistemi 40 watt”lık (RMS) gücü ile odanızı güçlü ve dinamik sesle doldurabiliyor. Komşular gürültüden rahatsız olduklarını söylemek için ararlarsa, Z523″ün üzerinde yer alan kullanışlı kontroller sayesinde sesi hızlıca kısabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here