Ana sayfa Donanım Logitech’ten Ultrathin Touch Mouse

Logitech’ten Ultrathin Touch Mouse

0

Logitech, alüminyum gövdesi, ince ve modern tasarımı ile yeni nesil bilgisayarları tamamlayan ilk ultra taşınabilir touch mouse”unu tanıttı

İnceliği ve hafif tasarımıyla kolayca bilgisayar kılıfına ya da cebine sığabilen Logitech Ultrathin Touch Mouse”un yumuşak dokunmatik yüzeyi Windows 8 navigasyonunu kolaylaştırmanıza yardım eden ve OS X”de Multi-Touch navigasyonun avantajından tam olarak yararlanmanızı sağlayan görünmez bir kaplamayla tasarlandı.

Logitech Easy-Switch teknolojisini kullanarak kablosuz olarak tabletinize, dizüstü ve masaüstü tabletinize aynı anda bağlanan Logitech Ultrathin Touch Mouse, cihazlar arasında kolay geçiş imkanı sağlar. Usb ile mouse”unuz tekrar şarj edilebilir ve sadece bir dakikalık şarj süresi ile bir saat boyunca çalışabilirsiniz.
 

Logitech Ultrathin Touch Mouse T630  siyah ve Logitech Ultrathin Touch Mouse T631 for Mac  beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunan mouse”un Amerika”da ve Avrupa”da Eylül ve Kasım 2013″ün başında piyasaya çıkması ve satış fiyatının ise 69.99 Euro olması planlanıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here