Ana sayfa Donanım Logitech”ten Türkçe tablet klavye

Logitech”ten Türkçe tablet klavye

0

Logitech, iPad ve Android temelli tabletler için tasarladığı yeni aksesuar koleksiyonunda yer alan Logitech Tablet Klavye ve Logitech Koruyucu Klavye”nin Türkçe versiyonunu piyasaya sundu

Geleneksel klavye ve laptop klavyesinin en iyi özelliklerini bir araya getiren Logitech Tablet Klavye, kolay kurulumu ve hafif tasarımıyla dikkat çekiyor. Taşıma çantası, seyahat sırasında klavyeyi hasardan korurken, kullanım esnasında ise iPad için bir standa dönüşüyor.
 

Bluetooth aracılığıyla iPad’e kolayca bağlanan Logitech Tablet Klavye, çalışma masasında, kucakta ya da cihazdan 10 metre uzaklıkta kullanım imkanı sunuyor.

Logitech Tablet Klavye Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 78 $ + KDV

Logitech”in hem kılıf hem klavye özelliği taşıyan Koruyucu Klavye”si Logitech Keyboard Case, ZAGG ile birlikte iPad2 tablet için tasarlandı.
 

üstün kalitedeki alüminyum kapağı ve yüksek yoğunluktaki dolgu malzemesiyle iPad 2’nin etrafını sararak ekranı ve kenarları kaplayan Logitech Koruyucu Klavye, iPad2 için ideal bir yol arkadaşı. Bluetooth bağlantısı kullanarak hızlı ve kolayca eşleşen klavye, hassas tasarımı ve gelişmiş tuşlarıyla çok daha konforlu bir yazma deneyimi sunuyor. Klavyenin arkasındaki boşluk dahili ayak vazifesi görerek iPad2 için dikey ya da yatay kullanım sağlıyor.
 

Logitech Koruyucu Klavye Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 103 $ + KDV

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here