Ana sayfa Haber Logitech”ten dünyanın en hızlı faresi

Logitech”ten dünyanın en hızlı faresi

0

Logitech, dünyanın en hızlı oyun faresi  olarak tanıttığı G402 Hyperion Fury oyun severler tarafından ilgi görüyor.  Oyun konsolu vs. oyun bilgisayarı savaşlarında durumu kendi artısına çevirmek isteyen oyun bilgisayarı üreticileri ve aksesuar üreticileri mekanik aksanlarda değişikliğe giderek oyun severleri cezbetmeye çalışıyorlar. Bu doğrultuda, özel mekanik klavyeler ve fareler bu yaz mevsiminde üst-üste duyurulsa da oyun severlerin ev eğlencesi anlayışı Xbox ve PlayStation 4 ile devam ediyor.

Bu yaz, oyun aksesuarları üreticisi Logitech iki farklı ürünle oyun severlerin karşısına tekrar çıktı. Bu cihazların arasında en dikkat çeken ise; G402 Hyperion Fury oldu. Hibrit sensör bulunduran fare, ayrıca ofis çözümü olarak da sunuluyor.  Bununla birlikte hibrit sensör nedeniyle fare, yüzeyde oldukça düşük düzeyde baskı uygulayarak kişinin sağlığını olumlu etkiliyor

 

Farenin tasarımında, Logitech oyun farelerinde alıştığımız yan tuşların yanısıra, ortadaki “scroll” düğmesini de ayrıca basılabilir yaparak hem internet kullanımlarında hem de oyunlarda kişiye fazladan fonksiyon sunuyor. Ortadaki “scroll” özellikle savaş oyunlarında keskin nişancı olmayı seven oyuncuları daha da mutlu edecek.

Tasarunda, elin kaymasını engelleyen plastik kullanılıyor. Bu plastik ayrıca, dayanıklılığı ile sinirli oyunculara iyi gelecek.

 

Orta kısımda gördüğünüz “G” logosu led ışıklarla süsleniyor. Ayrıca farede gördüğünüz şeritler de yanıp sönebilen ışıklar ile karanlık ortamlarda ayrı bir oyun zevki sunmak için tasarlanmış.

 

3D Max, AutoCad, Autodesk Maya, Adobe Photoshop ve diğer tasarım programlarını kullanan kişiler için de oldukça kullanışlı bir fare.

 

Fare ile sunulan Logitech G yazılımı

 

Bahsedilen hibrit sensör ve yüzeye baskıyı engelleyen sensörler.

 

ürünün Türkiye fiyatı 160-170 TL arasında değişirken, bazı e-ticaret sitelerinde 50 dolardan satışa sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here