Ana sayfa Haber Logitech”ten cihazlar arası uyumlu yeni iki mouse

Logitech”ten cihazlar arası uyumlu yeni iki mouse

0

Logitech, cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilen yeni M720 Triathlon Multi-Device Mouse”u tanıttı. İnsanların daha verimli çalışabilmeleri, ekranlar arası geçişleri rahatça yapabilmeleri ve bu işlemleri kolayca yönetebilmeri için tasarlanan M720 Triathlon; dayanıklı ve çok yönlü yapısının yanı sıra konforu da bir arada sunuyor.

Easy-Switch teknolojisi sayesinde 3 farklı cihaz arasında geçiş yapılabilmesine olanak sağlayan M720 Triathlon; Logitect Unifying Alıcı veya Bluetooth Smart ile çift yönlü bağlantı alternatifi sunuyor. Hızlı tekerleğiyle web sayfaları arasında istenilen dokümanlara kolayca ulaşılmasına imkân tanırken, pilin verimli kullanılmasını sağlayan yapısıyla 2 yıldan fazla pil ömrü sunuyor. Windows, Mac OS, Chrome OS, Android ve Linux ile uyumlu olarak kullanılabilen M720 Triathlon, Logitech Optionsyazılımıyla Windows veya Mac OS X işletim sistemleriyle de uyum sağlıyor.

Ekim ayı itibarıyla Türkiye”de seçili mağazalarda satışa sunulacak Logitech M720 Triathlon Multi-Device Mouse”un tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 269 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here