Ana sayfa Donanım Logitech”ten bluetooth klavye!

Logitech”ten bluetooth klavye!

0

Logitech, klavye serisine Windows 8 ile uyumlu Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810″ü ekledi

Windows 8″e özel olarak tasarlanan, Windows, iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan klavye, Bluetooth bağlantısı ile aynı anda üç cihazla eşleşebiliyor. Aynı anda PC, tablet ve akıllı telefona bağlanabilen K810, sadece tek tuş ile bu cihazlar arasında kolayca geçiş yapma imkanı sunuyor.
 

İnce ve şık tasarımı, gerçek alüminyum yapısı ile evinizdeki tüm diğer cihazları kusursuz biçimde tamamlayan K810, otomatik aydınlatma özelliği ile az ışıklı ortamlarda tuş karakterlerinin her zaman parlak olmasını ve kolay okunmasını sağlar. Yakınlık algılaması sayesinde eliniz klavyeye yaklaştığında, klavyenin aydınlatması açılır ve ortamdaki ışığın miktarına göre otomatik olarak ayarlanıyor.

Kullanıcıların verimlilik beklentileri düşünülerek tasarlanan K810, kullanım esnasında bile USB kablosu ile şarj edilebilir. Tam dolu iken 10 günlük pil ömrü bulunan klavyenin, On/Off tuşu ve pil durum göstergesiyle şarj seviyesini kontrol edebilirsiniz. Yeni Windows 8 işletim sistemini kolaylıkla kullanmanıza yardımcı özel tuşlara sahip olan Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810″un “Windows 8 Başlat” tuşu “Başlat” ekranına kolay ve hızlıca ulaşmanızı sağlarken, “uygulama değiştirme tuşu” açık olan uygulamalar arasında rahatça geçiş yapmanızı sağlıyor.
 

Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810″un tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 99 EURO olması bekleniyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here