Ana sayfa Haber Logıtech”ten akıllı telefonlara aksesuarlar

Logıtech”ten akıllı telefonlara aksesuarlar

0

Logitech, akıllı telefonların fonksiyonelliğini geliştirmek ve kişisel ihtiyaçlara göre kullanımını kolaylaştırmak için tasarladığı yeni mobil aksesuarlarını sunuyor. Logitech case+, +tilt, +energy, +wallet, +drive+trip adını taşıyan Logitech ürünleri, şık tasarımları ve üstün özellikleriyle mobil hayatınızı kolaylaştırıyor.  

case+

Case+ sisteminin temelini oluşturan Logitech case+, zarif hatları, yumuşak kaplaması, metal ve modern renkleriyle, iPhone 5 ve iPhone 5s“e şıklık ve işlevsellik katıyor. Case+ ile telefonunuza stand, manyetik panel, pil desteği ve kolay takılan araba bağlantısı dahil ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ekleyebilirsiniz. Logitech DNA”sıyla üretilen case+, üstün kalitesi, ileri teknolojisi ve rakipsiz tasarımı ile  sıradışı kolaylık sunuyor. 

Ø Logitech case+  tavsiye edilen satış fiyatı 69,90 TL (KDV dahil)

case+tilt

Logitech +tilt, yumuşak dokusu, modern renkleri ile dikkat çekiyor. +tilt”in manyetik özelliği ile akıllı telefonunuz buzdolabından dosya dolabına kadar tüm  metal yüzeylere kolayca yapışır. Böylece yemek yaparken tarifleri rahatça takip edebilir ya da iş arkadaşlarınızla kolayca video görüşme yapabilirsiniz. Logitech +tilt“in kenarlarını birleştirerek şık bir stand olarak da kullanabilir, böylece video ya da filmleri kolayca izleyebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ise Logitech +tilt“e kulaklığınızı sarabilirsiniz. 

Ø Logitech case+tilt tavsiye edilen satış fiyatı 99 TL (KDV dahil)

Ø Logitech+tilt tavsiye edilen satış fiyatı 34,90 TL (KDV dahil) 
 

    case+energy

Logitech +energy, iPhone 5 veya iPhone 5s”in gücünü katlıyor. Şık tasarımıyla akıllı telefonunuzu tamamlayan case+ koruma kılıfına kolayca takılıp çıkarılabilen +energy, harici pil modülü 2300 mAh gücü ile telefonunuzu şarj ederek enerjisini iki katına çıkarıyor.   

Ø Logitech case+energy tavsiye edilen satış fiyatı 249 TL (KDV dahil)

 +wallet

Logitech +wallet, case+”nızı ince ve şık bir cüzdana çevirerek telefonunuz, kartlarınız ve paralarınızı tek bir cüzdan içinde birleştiriyor. Magnashield teknolojisine sahip olan Logitech +wallet, bu sayede kredi kartı ve otel anahtarı gibi kartlarınızın manyetik etkiden korunmasını sağlıyor.

Ø Logitech +wallet                tavsiye edilen satış fiyatı 69 TL (KDV dahil)

 +drive

Logitech +drive, tek dokunuşla aracınıza monte edebileceğiniz bir aksesuar. Tek bir hareket ile arabanızın ön camına veya ön paneline kolayca yapışan +drive, akıllı telefonunuzdan yol tarifi alırken ya da yolda eğlenceli zaman geçirirken dikkatinizi dağıtmadan güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı oluyor. Akıllı telefonunuzu +drive’ın manyetik bağlantısına yatay veya dikey olarak sabitleyebilirsiniz. Logitech +drive,  evrensel adaptörü sayesinde tüm akıllı telefonlarla uyumludur.

Ø Logitech+drive tavsiye edilen satış fiyatı 109 TL (KDV dahil)

  +trip

Logitech  +trip, araba kullanırken veya telefonunuzdan navigasyonu takip ederken güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmenize olanak sağlıyor. Havalandırma peteğine tek bir dokunuşla yerleştirebileceğiniz  +trip“in manyetik yüzeyine telefonunuzu yatay ya da dikey olarak sabitleyebilir, bu sayede telefonunuzu eller serbest pozisyonunda kullanabilir,  güvenli bir şekilde yolculuk edebilirsiniz.  Evrensel adaptörü sayesinde tüm akıllı telefonlarla uyum sağlayan Logitech +trip, yolculuklarınızda sizin için mükemmel bir yardımcı pilottur. 

Ø Logitech+trip tavsiye edilen satış fiyatı 79,99 TL (KDV dahil)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here