Ana sayfa Donanım Logitech QuickCam Vision Pro for Mac

Logitech QuickCam Vision Pro for Mac

0

Pratik kullanım, kaliteli görüntüler

Logitech QuickCam Vision Pro for Mac, Apple Mac kullanıcılarına özel bir ürün olarak dikkat çekiyor. Kolay kullanımı ve kaliteli görüntüleriyle webcam”in Mac”in yanına oldukça yakıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 2 Megapiksel çözünürlükte bir sensörü bulunan webcam ile 720×960 piksel çözünürlükte videolar çekebiliyorsunuz. iChat ya da Skype ile kullanıldığındaysa saniyede 30 kareye kadar VGA-kalitesinde görüntü deneyimi sunuyor. Kameradaki dahili mikrofon, test sırasında hassaslığıyla dikkatimizi çeken ve beğenimizi kazanan bir diğer özellik oldu. çevrimiçi sohbetlerde bulunduğunuz ortamdaki sesi aynen karşıya ulaştırmanız mümkün. Hatta birlikte müzik bile dinleyebilirsiniz. Ancak bilgisayarın sesine kadar tüm seslerin karşı tarafa gitmesini istemiyorsanız, Mac”in Sound System Preference menüsünden bu ayarı rahatlıkla yapabilirsiniz. Logitech”in RightLight 2 Teknolojisi kullanan webcam, karanlık ya da zor ışıklandırma ortamlarına uyum sağlayabiliyor. Bu özellikle ayrıca, daha yumuşak ve gerçekçi renkler elde ediyorsunuz.
Logitech QuickCam Vision Pro for Mac”in en önemli özelliklerinden biri şüphesiz takar takmaz kullanmaya başlayabilmeniz ve bu pratikliğin kullanım süresince de devam etmesi. Ancak webcam”in tasarım olarak da tüm ekranlara uyabilecek şekilde geliştirildiğini belirtelim. Ekranınız ince, kalın, ne tip olursa olsun webcam”i rahatlıkla monte edebiliyorsunuz. Yazılıma ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz webcam”i iChat, QuickTime, ScreenFlow uygulamaları da hemen tanıyor.

Hızlı ve akıcı bir odaklanma sunan QuickCam Vision Pro for Mac ile kamera lenslerinden 10 cm uzaklıktaki en yakın çekimlerde bile net görüntüler yakalanabiliyor. Logitech”in oto-fokus sistemi, görüntü keskinliklerindeki değişiklikleri telafi ederken, görüntüleri 3 saniyeden kısa bir sürede tekrar odaklayabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here