Ana sayfa Donanım Logitech Pure-Fi Express Plus

Logitech Pure-Fi Express Plus

0

iPod”unuzun sesini açın.

Logitech yapar da biz beğenmez miyiz? iPod için harici hoparlör konusunda ciddi bir deneyime sahip Logitech, bu deneyimi Pure-Fi Express Plus”da da konuşturmuş. Tasarım, kullanım kolaylığı ve performans açısından bizden tam not alan cihaz, sadece iPod için değil iPhone için de çözüm sunuyor. Müziğinizi çok yönlü akustiklerle mükemmel bir performansta çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. önceleri sadece pahalı ev sinema sistemlerinde bulunan yenilikçi hoparlör teknolojisi çok yönlü akustikler, sesin her yöne eşit dağılımını sağlıyor.

Tamamen siyah bir tasarıma sahip cihaz, son teknoloji bir model gibi görünüyor. Ancak ortasında bulunan gümüş renkli yuvarlak düğmesi ona biraz nostaljik bir hava katıyor. Bir harici hoparlörün dışında Pure-Fi Express Plus, çalar saat görevi de üstleniyor.
ön kısımda bulunan ekranın altında saat özelliği ile ilgili tuşlar göreceksiniz; buradan saat ve alarmı ayarlayabiliyorsunuz. Biraz da gümüş renkli butonunun görevlerinden bahsedecek olursak, buton size ses ayarı ve saat ayarı yapmanızın yanı sıra iPod”da çalan şarkıyı durdurmanızı sağlıyor. Ekranın sağ ve sol tarafında bulunan tuşlar ise Shuffle ve Repeat fonksiyonlarını üstlenmiş.

Küçük bir de kumandaya sahip Express Plus, farklı modeller için 3 farklı dock aparatıyla geliyor. Kumanda 10 metre kullanım alanı ile oturduğunuz yerden rahatlıkla ses ayarı yapmanızı; çal, duraklat, ileri sar, geri sar, karışık çal, tekrarla gibi fonksiyonlara hızla erişmenizi sağlıyor.  ürün, portatif kullanım için, adaptör ya da pille çalışıyor ve entegre tutma yeri sayesinde müziği bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here