Ana sayfa Donanım Logıtech MX ANYWHERE 2 wıreless mobile mouse.

Logıtech MX ANYWHERE 2 wıreless mobile mouse.

0

Logitech“in yeni kablosuz mouse”u Logitech® MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse cam dahil tüm yüzeylerde yüksek performans sunuyor.

Gelişmiş Darkfield™ Lazer Sensörü ile cam dahil her yüzeyde çalışabilen Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, şık tasarımı ve bir çantaya sığabilecek kompakt boyutu ilerahatça her yere taşınabiliyor ve uzun saatler kullanım  kolaylığı sunuyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Bağlantısı, boyutu ve rahatlığıyla Logitech MX Anywhere 2 WirelessMouse,ödüllü mouse”umuzMX Master”ıntaşınabilirversiyonu. Logitech MX  Anywhere 2, dilediğiniz her yerde çalışmak üzere tasarlanmış ve bugüne kadar sunduğumuz eniyi çok yönlü mouse” dedi.

 

çift bağlantı özelliği sunanLogitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse,Pico Unifying™ alıcısı veya Bluetooth® Smart teknolojisi üzerindenWindows veya Mac bilgisayarlara rahatlıkla bağlanabiliyor. Aynı anda üç ayrı cihazla eşleşebilen Logitech MX Anywhere 2, Logitech Easy-SwitchTM  tuşu aracılığıyla tek bir dokunuşla masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor.Logitech MX Master Anywhere 2″ninkaydırma tekerleği uzun dokümanları veya web sitelerini hızlıca incelemenize imkân veren yüksek hızlı kaydırma özelliği (hyperfast scroll)  vedaha dikkatli kontrol sağlayan click-to-click (tıklatmalı) modu bulunuyor.

 

Logitech MX Master Wireless Mouse ile benzer olarak, Logitech MX Anywhere 2 WirelessMobil Mouse daLogitech OptionsTM yazılımı kulanılarak kişiselleştirilerekMac bilgisayarlardaki dokunmatik komutları uygulayabiliyor, böylece daha hassas bir kontrol sağlıyor.Logitech MX Master Anywhere 2″nin şarj edilebilir  pili, tam şarj edildiğinde yaklaşık iki ay pil ömrüne sahip. Bir dakikalık şarj ile iki saatlik kullanım olanağı sunan mouse”u micro-USB şarj kablosu  ile bilgisayarınıza takarak kolayca şarj edebilir ve şarj olurken mouse”u kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here