Ana sayfa Haber Logitech”in yeni mekanik oyuncu klavyesi mart ayında Türkiye”de

Logitech”in yeni mekanik oyuncu klavyesi mart ayında Türkiye”de

0

 Logitech G, son teknolojiyle geliştirilen G810 Orion Spectrum Gaming Keyboard”u oyun tutkunlarının beğenisine sunuyor. ürün, ultra hassas ve uyumlu özel Romer-G mekanik tuşları, kişiselleştirilebilir akıllı RGB aydınlatma sistemiyle fark yaratıyor. özel mekanik tuşları sayesinde standart ürünlere göre %25 daha hızlı aktivasyon sağlayan G810 Orion Spectrum, tek tuşla müzik ve videoları kontrol etmeye yarayan medya kontrol sistemiyle öne çıkıyor.

 Mekanik tuşları 1,5 mm mesafeden etkinleşerek standart ürünlerden %25 daha hızlı çalışıyor. 70 milyon tuş vuruşuyla test edilen Romer-G, rakip ürünlere kıyasla %40″a kadar daha dayanıklı performans sunuyor ve ikili temas noktaları, daima istenilen anda tuş aktivasyonunu gerçekleştiriyor.

“Logitech Oyun Yazılımı” kullanılan G810 Orion Spectrum“da 16,8 milyon renk spektrumu ve parlaklık ayarı bulunuyor. Her tarza uygun yapılandırılıp ışık motifleriyle canlandırılabilen ürün, kişiselleştirilebilir RGB aydınlatma özelliğiyle, Logitech”in diğer RGB modelleriyle senkronize edilebiliyor. Oyun sırasında komut tuşlarına farklı renkler verilmesi ve arka plan aydınlatması, karanlıkta daha keyifli oyun imkânı sunuyor. Logitech G810 Orion Spectrum, 300″den fazla oyuna uygun olarak kişiselleştirilebiliyor.

Logitech G810 Orion Spectrum, kullanışlı medya sistemiyle oyunun müzik ve videolarını kontrol etme olanağı tanıyor. Tek tuşla kontrol özelliği; ses kontrolu, sesi kapatma, duraklatma, oynatma ve ileri alma seçeneklerine anında erişim sağlıyor. Logitech Oyun Yazılımı  ile Logitech G810 Orion Spectrum tamamıyla kontol altında… Sevilen oyunlar, F1-F12 tuşları üzerine özel makrolar atayarak özelleştirilebiliyor. RGB aydınlatma sistemi, her tuş özelinde ayarlanabiliyor ve hatta Oyun Modu açıldığında hangi tuşların devre dışı bırakılacağı belirlenebiliyor.

Logitech G810 Orion Spectrum“un Mart 2016 itibarıyla Türkiye”de 159 USD+KDV tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla piyasaya sunulması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here