Ana sayfa Haber Logitech”in Yayınaçık organizasyonunda sona doğru

Logitech”in Yayınaçık organizasyonunda sona doğru

0

Logitech’in şemsiye firması olan Logitech G’nin oluşturduğu organizasyon, Yayınaçık sona yaklaşıyor.  Multiplayer.tv işbirliği ile organize edilen yarışma, jüri süreçlerini tamamlamak üzere ve finalistleri de belli oldu.

ön jüri değerlendirmesini takiben katılım koşullarını yerine getiren 96 kişiden 20″si, yarı finale yükselmeye hak kazandı. 2 Aralık Cuma günü canlı yayında duyurulan yarı finalistler, www.yayinacik.net adresinde kendileri için oluşturulan profil sayfalarında, videolarıyla birlikte halkın oylamasına sunuldu.  

2 hafta sürecek oylamayla birlikte, Yayınaçık.net üzerinden yapılacak canlı yayında izleyicilerden en çok oyu alan 1 streamer doğrudan finale kalacak. Merthan Yalçın, Tuna “Pintipanda” Akşen, Kaan Kural, İsmail Şenol, Mete özbey ve Dost Kayaoğlu”dan oluşan canlı yayın jürisi, finale kalan diğer 3 streamer”ı belirleyecek. Yarışmanın 4 hafta sürecek son etabında, finalistler her hafta farklı bir oyunla jürinin karşısına çıkacak. Geleceğin streamer”ı, 4. haftanın sonunda jüri üyelerinin yapacağı değerlendirmeyle belli olacak.

Başak Zengury

Samet Morca

Ogün Can Erdoğan

Murat Masanoğlu

Yasin Sunan

Serdar Dede

Mert Beyaz

Hakan Gelgit

Tankut Eraslan

Yusuf Aydın

Mösye Efe

Umut çakmak

Hakan Kara

Tayfun Şaka

çağatay Demircan

Alper Biçen

Ali Ekmekçi

Doğukan Adal Yılmaz

Emircan Kocakaya

çağlayan Oktar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here