Ana sayfa Haber Logitech”in iPad Pro istasyonu: Logi BASE

Logitech”in iPad Pro istasyonu: Logi BASE

0

Logitech, tüm iPad Pro modellerine ve iPad Pro varyasyonları için özel üretilen Logi BASE isimli stand istasyonunu duyurdu. Logi BASE, sadece iPad Pro için Smart Connector bağlantısıyla çalışıyor ve standart Apple şarj kablolarını kullanıyor. 12.9 ve 9.7″lik modellerle sorunsuz çalışacak. Diğer aksesuarlarda olduğu gibi şarj esnasında ters akım gibi problemlere karşı da kullanıcıyı koruyor.

Skype for Business’ın iOS’a da yayımlanacağını düşünürsek böyle bir stand istasyonu iPad Pro için gerekli olabilir. Ayrıca ofislerde ses komutuyla kullanılan Siri’den de bu stand ile birlikte uzaktan iPad Pro’dan faydalanabilirsiniz.

Konuyla ilgili bilgi veren Logitech Mobilite Birim Başkan Yardımcısı Michele Hermann, “Geçtiğimiz sonbaharda Apple Smart Connector ile uyumlu ilk klavyemiz Logi CREATE”i tanıttık. Şimdi ise inovatif bir uygulamayı hayata geçiriyor, Smart Connector teknolojisini bir adım daha ileriye taşıyarak iPad Pro”nun şarj edilirken bile kolayca kullanılmasını sağlıyoruz. Bu, bizi oldukça heyecanlandırıyor.” dedi.

Nisan 2016 itibarıyla Apple mağazalarında satışa sunulması planlanan Logi BASE“in tavsiye edilen satış fiyatı 99 Euro”dur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here