Ana sayfa Haber Logitech”in firmalara sunduğu Logitech GROUP video konferans sistemi basit ve çözüm odaklı

Logitech”in firmalara sunduğu Logitech GROUP video konferans sistemi basit ve çözüm odaklı

0

 

HD kalitesine sahip bir web kamerası, kontrol merkezi olarak kullanılacak olan ve ayrıca grup konuşmalarının ses çıktısını sağlayacak olan basit kutu ve ayrıca bu cihazların kalitesini uygun seviyeye artırmaya yarayan ve ayrıca PC ile alışverişi sağlayan hub’ı içeren Logitech GROUP çözümü,  firmanın bugünlerde sektörel alana dair sunmaya başladığı yeni paket sistemi. Sistem, işletim sistemi ayırt etmeksizin veya diğer farklı yazılımları ayırt etmeksizin çalışabilecek ve ayrıca Skype For Businness gibi ana akım video konferans yazılımlarının etinden sütünden faydalanabilecek. Logitech GROUP çözümü 14 ile 20 kişi arasında kapasiteli toplantılar için uygun maliyet odaklı olmasıyla ön planda.

öte yandan 1080p Full HD video kalitesine sahip Logitech GRUP, konferansa katılanların ifadelerinin ve hareketlerinin açıkça görülmesini, 90 derecelik net görüş alanı ve titreme önleyici özellikleriyle de odadaki herkesin birbirini görmesini sağlıyor. Ayarlanabilir H.264 video kodlama sayesinde çok daha net bir görüntü elde ediliyor.10x kayıpsız HD zoom, katılımcıların yakın çekimlerle nesnelere ve akıllı tahtadaki içeriğe odaklanmasını kolaylaştırıyor. 

Logitech GROUP, işletmelerin sertifikalı yazılım uygulamalarıyla dağıtılan işgücü arasındaki işbirliğini kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. (Microsoft Lync 2013 için optimize edilen ürün,  Skype for Business, Cisco Jabber ve WebEx için sertifikalandırıldı.) Logitech Collaboration Programı üyeleriyle gelişmiş bir entegrasyon sağlarken, hemen hemen tüm video konferans platformlarıyla sorunsuz bir deneyim yaratıyor. Logitech GROUP, USB bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda kolayca çalışıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here