Ana sayfa Donanım Logitech ile müziğini paylaş: Boombox!

Logitech ile müziğini paylaş: Boombox!

0

Logitech UE Mobile Boombox ve Logitech UE Boombox, müzik tutkunlarına istedikleri yer ve zamanda kablosuz ve kusursuz sesin yanı sıra, daha kolay müzik paylaşımı imkanı sunuyor

Logitech”in kesintisiz bağlantıdaki uzmanlığının ve Ultimate Ears”in yüksek ses kalitesinin birleştiği yeni Logitech UE Serisi ürünleri, en iyi sesi sunmak için tasarlandı.
 

Logitech UE Serisi”nin yeni üyesi Logitech UE Boombox ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak 15 metre uzaklığa kadar müzik dinleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sekiz adet Bluetooth özelliğine sahip cihazla eşleşebilen hoparlöre, aynı anda üç ayrı cihazı bağlayabilir, cihazlardaki şarkı listeleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Sekiz özel ayarlı sürücüsüyle Logitech UE Boombox zengin, dengeli ve net ses deneyimin sunarken, aynı zamanda geliştirilmiş bas özelliği sayesinde gerçeğe en yakın sesi dinlenmenizi sağlıyor. Logitech UE Boombox şık tasarımı ve kolay taşıma özelliği ile kesintisiz müzik keyfi sunuyor.

10 saate kadar müzik dinleme imkanı sunan Logitech UE Mobile Boombox, ses veya görüntülü aramalar için hoparlör olarak kullanıldığında ise, 20 saate yakın kullanım olanağı sağlar. Metal yüzeyi, canlı renkleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken Logitech UE Mobile Boombox, kolay ve rahat taşıma özelliği ile tüm müzik tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya
aday.
 

• Eylül 2012″de Avrupa”da Logitech UE Mobile Boombox”ın 99.99 € ve Logitech UE Boombox”ın 249.99 €”dan satışa sunulması bekleniyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here