Logitech G560 inceleme

Oyun ve müzik meraklıları için çeşitli aydınlatma ve ses özellikleri içeren, önemli bir alternatif.


2013 yılında Logitech, G-Serisi donanımlarını yeni “Logitech G” alt markasına taşıdı ve PC oyuncuları için en üst düzey teknoloji geliştirme konusunda yeni bir atılım yaptı. O zamandan beri G ailesi, oyun deneyiminizi optimize etmek için çok sayıda mouse, klavye ve diğer çevre birimleri içerecek şekilde genişledi ve bunu yaparken şıklığa da önem verildi. Yeni Logitech G560 hoparlörler de bu felsefeyi yansıtıyor, pek çok benzersiz özelliği güçlü bir 2.1 kurulumuna yerleştiriyor. 

Logitech G560’ın kutusu beklenenden daha büyük ve ağır. Bu da, 40cm yükseliği ve 5.5 kg ağırlığı olan subwoofer sayesinde.Stereo hoparlörler daha küçük (yaklaşık 6 x 6 x 5 inç) ve her biri sadece birkaç kg ağırlığındalar. Fırçalanmış bir görünüme sahip uzun plastik muhafazalara monte edilmiş dairesel ızgaralar içeren havalı ve farklı bir tasarıma sahipler. Her bir hoparlör iki adet LED “RGB bölgesi” ile donatılmış  - biri hoparlörün ön tarafındaki, diğeri hoparlörün arkasında duvara ışık yansıtacak şekilde tasarlanan bir spot ışığı.

Sağ hoparlör, özelleştirilebilir makro kontroller için bir tane ve ses ayarı için iki tane olmak üzere üç düğmeyi içeriyor. Arkada, Bluetooth üzerinden eşzamanlı olarak iki kaynak cihazına bağlanmanızı sağlayan Bluetooth eşleştirme düğmesi, 3,5 mm jack ve güç düğmesi bulunmakta.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER