Ana sayfa Donanım Logitech G Pro: E-Spor için Kablosuz Fare

Logitech G Pro: E-Spor için Kablosuz Fare

0
logitech g pro wireless

Her geçen gün daha da gelişen kablosuz oyun fareleri arasına Logitech’in de yeni bir üyesi eklendi. Kablosuz olmasına karşın profesyonel oyunculara hitap eden, dezavantajları ortadan kaldıran Logitech G Pro, oldukça iddialı özellikler sunuyor.

E-Spor oyuncuları için kablosuz fareler şimdiye kadar büyük bir dezavantaja sahipti. Bu dezavantaj, bağlantı gecikmesiydi. Bu kadar yüksek yetenek seviyesindeki kişiler için ufacık bir gecikme bile çok büyük zararlar ortaya çıkarabildiğinden bu modellerden genel olarak uzak duruluyordu. Logitech, yeni oyun faresiyle bu duruma farklı bir boyut kazandırmayı hedefliyor.

İlgili Haber: Logitech G560 inceleme

G Pro, firmanın Lightspeed kablosuz bağlantısıyla geliyor ve sıfır gecikme vâdediyor. PowerPlay kablosuz şarj, pilin bitmesini engellerken aşırı hassas, 16.000DPI sensör, gereken hareket algılamayı sunuyor. Cihazın ayrıca 80 gramlık kütlesi, el ağrısını azaltacak ve uzun oyun seanslarını daha da kolaylaştıracak.

Doğal olarak kişiselleştirilebilir olan fare, sol ve sağ tuşların değiştirilmesine imkan sağlıyor. RGB ışıklandırma da oyuncu ürünü denilince olmazsa olmazlardan. Cihazı bilgisayara bağlı kullanmanız gerektiğinde ise düşük sürtünmeli kablo oyunun önüne geçmeyecek biçimde tasarlanmış.

Logitech G Pro Kablosuz Oyuncu Faresi, bu ay bitmeden satışa sunulduğunda çok da küçük bir satın alım olmayacak. 150 dolarlık fiyat etiketi, kablosuz ve oyuncu faresi özelliklerinin birleşiminden meydana geliyor diyebiliriz. Eğer bu model size fazla pahalı gelirse ve kablosuz kullanıma ihtiyacınız yoksa yenilenen G Pro fare, aynı cihazın kablolu hâli olarak satışa sunuldu. Bu modelin fiyatı çok daha uygun olan 70 dolar seviyesinde.


Aracı: Jon Fingas / Engadget
Kaynak: Logitech

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here