Ana sayfa Oyun Logitech G”den Playstation, XBox One ve PC’ler için yeni yarış direksiyonu

Logitech G”den Playstation, XBox One ve PC’ler için yeni yarış direksiyonu

0

PLAYSTATION İçİN YENİ YARIŞ DİREKSİYONU

“LOGITECH G29”

Oyun aksesuarlarının lideri Logitech G, PlayStation 4 için tasarladığı yeni yarış direksiyonu G29″u bugün piyasaya sundu.  PlayStation 4 (PS4) ve PlayStation 3 (PS3) lisansına sahip, tamamen deri Logitech G29 Driving Force, çift motor gücü destekli şanzımanı, sarmal vites takımı, paslanmaz çelik jant ve valf, fren ve debriyaj pedalları ile  hassas  yarışlar ve uzun süren güvenirlilik  için üretildi

Logitech Oyunlardan Sorumlu Genel Müdürü Ujesh Desai, “Fanlarımızın uzun zamandır  merakla beklediği PS4 direksiyonu ile ilgili çalışmalarımızı tamamlamış olmaktan büyük gurur duyuyorum. Son 18 aydır Sony ile tamamı  lisanslı bu yarış direksiyonu üzerine çalışıyorduk” dedi.

çift  motor güç desteği  ile üretilen Logitech G29 Driving Force, arabalardaki gerçek vites değiştirme hissini yaşatıyor. Gerçek yol şartları ve lastik aşınmasıyla çekiş kaybını rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. Sarmal şanzımanlar olağanüstü yumuşak, sessiz  ve hassas hareketler yapmanıza yardımcı oluyor. 

 

Logitech G29 Driving Force, direksiyon şaftında bilye rulmanları ve paslanmaz çelik  otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite el yapımı deri yarış direksiyonu olan Logitech G29 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim yaşatıyor. Direksiyona kelepçelerle tutturulmuş cıvatalar ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Logitech G29 Driving Force, D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları sayesinde  yarışa geçişte kusursuz bir kolaylık sağlıyor. LED gösterge ışıkları gözünüzü yoldan ayırmadan maksimum ivmeyi kazanabilmeniz için ne zaman hızlanmanız  gerektiğini  size bildirirken, A 24 nokta seçimi  eksi/artı  tuşlarıyla  ince ayar yapma olanağı sağlıyor.

Logitech G29 Driving Force”un  bağımsız ayak pedalı adeta gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanızı, hızlanmanızı ve vites değiştirmenizi sağlıyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanıza yardımcı oluyor. Doğrusal olmayan  pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor. özel debriyajı ise G29  yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı sunuyor. 

Temmuz ayı itibariyle Türkiye”de satışa sunulacak olan Logitech G29 Driving Force”un, tavsiye edilen satış fiyatı 399 € (KDV dahil). 

 

PlayStation®4 Güç Geri Bildirimli Yarış Direksiyonu

Temel özellikler

Gerçekçi Güç Geri Bildirimi: çift motor destekli  Logitech G29 Driving Force, vites değişimi, yol kondisyonu ile direksiyon çekişini daha iyi hissedin. Araba simülasyonlarında kullanılan sarmal dişlilerin örnek alındığı direksiyon ile  yumuşak, sessiz ve hassas dümen hareketleri yapabilirsiniz. G29″un üstün yazılımı maksimum kontrol için direksiyon ve pedalları daha sıkı tutmanıza olanak tanıyor.

Sağlam Tasarım: üstün kalitesi ve  el yapımı deri kaplama özelliği Logitech G29 Driving Force”a  yüksek performansa sahip yarış direksiyonu olma özelliği katıyor. Direksiyonu asmanızı sağlayan kelepçe ve civata  noktaları  keskin mavralar sırasında kayma ve sallantıyı minimize etmenize yardımcı oluyor. 

 

 

Oyun  Kontrolüne Kolay Giriş: D-Pad konsol tuşları, yarı otomatik pedallar rahatlıkla kusursuz yarış kontrolü yapabilmenizi sağlıyor. LED sinyal ışıkları, maksimum hıza ulaşmak istediğinizde size yardımcı oluyor. A 24-noktası  seçim ibresi, eksi/artı tuşları ise sürüş deneyiminizi ayarlamanızı sağlıyor.

Uyumlu Pedal ünitesi: Logitech G29 Driving Force bağımsız ayak pedalı ile gerçek bir arabanın içindeymiş gibi  rahatlıkla fren yapmanıza, hızlanmanıza ve vites değiştirmenize imkan veriyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanızı da sağlıyor. Doğrusal olmayan  pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçekçi fren hissi veriyor.  özel debriyajı G29  yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı veriyor.

Saha Uyumluluğu

PlayStation 4 ile uyumlu.          
PlayStation 3 ile uyumlu                                                                                             

Sistem Gereksinimleri

PlayStation 4 veya PlayStation 3
Logitech  güç geri bildirimli yarış direksiyonlarını destekleyen  oyunlar ile uyumlu.

ürün özellikleri

Boyutlar:
Direksiyon : 270 mm x 278 mm x 260 mm; Ağırlık: 2.25 kg
Pedal : 167 mm x 311 mm x 428.5 mm; Ağırlık: 3.1 kg

Garanti

 2 yıl limitli donanım garantisi (EMEA)

 

XBOX ONE VE PC”LER İçİN İLK Güç DESTEKLİ DİREKSİYON

“LOGITECH G920”

Oyun aksesuarlarının lideri Logitech G, Xbox One ve PC”ler için uyumlu olan yarış  direksiyonu Logitech G920 Driving Force“ın ise sonbahar itibariyle oyun tutkunlarıyla buluşturacağını açıkladı.

Logitech G“nin Xbox One ve PC”ler için uyumlu olan yarış  direksiyonu Logitech G920 Driving Force ise sonbahar itibariyle oyun tutkunlarıyla bulaşacak. çift motor gücü destekli  Logitech G920 Driving Force, paslanmaz çelik valf, freni ve debriyaj pedalları ile hassas  yarışlar ve uzun süren güvenirlilik için tasarlandı. Altı kademe hıza kadar otomatik vites değiştirme özelliği olan bu direksiyon, farklı sürüş  aletleriyle de uyumlu.  Logitech G920 Xbox One ile uyumlu ilk  Logitech  yarış direksiyonu olma özelliğini de taşıyor.

Logitech  Oyunlardan Sorumlu Genel Müdürü  Ujesh Desai, “Direksiyon fanları Xbox One kullanımı için uzun süredir G920″yi  bekliyordu.  Xbox One oyuncuları için gerçek bir deneyim yaşatan, kendi mirrasımızı gelecek nesillere aktarabilceğimiz bir direksiyon yarattık.  G920 ile Forza Motorsport 6 oynamak üzere direksiyonun başına geçmeyi ben de heyecanla bekliyorum”” dedi.

 

Logitech G920  Driving Force  direksiyon şaftında bilye rulmanları, alüminyum  jant telleri  ve paslanmaz çelik  otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite bir yarış direksiyonu olan Logitech G920 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim imkanı sunuyor. Direksiyona kelepçelerle tutturulmuş cıvatalar ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Logitech G920 Driving Force”un  D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları kolaylıkla yarışa geçişte kusursuz kolaylık sağlıyor. Logitech G920 Driving Force”un  bağımsız ayak pedalı adeta gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanızı, hızlanmanızı ve vites değiştirmenizi sağlıyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanıza yardımcı oluyor. Doğrusal olmayan  pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor.  özel debriyajı ise G920 yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı sunuyor. Logitech G920, Driving Force Shifter düz vites çubuğu ile ileri-geri gitme özelliğini de opsiyon olarak sunuyor.  

Ekim ayı itibariyle Türkiye”de satışa sunulacak olan Logitech G920 Driving Force”un, tavsiye edilen satış fiyatı 399 € (KDV dahil), Driving Force Shifter düz vites çubuğu 59 € (KDV dahil).

 

Temel özellikleri:

Sağlam Tasarım: Logitech G920 Driving Force, direksiyon şaftında bilye rulmanları alüminyum  jant telleri  ve paslanmaz çelik  otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite bir yarış direksiyonu olan Logitech G920 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim imkanı sunuyor.  Ayrıca ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı  en aza indirmek için direksiyonu kelepçelerle tutturulmuş civatalara asmanız mümkün.

Oyun Kontrollerine Kolay Geçiş: D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları sayesinde Logitech G920 Driving Force yarışa geçişte kusursuz bir kolaylık sağlıyor.

Uyumlu Pedal ünitesi: Logitech G920 Driving Force”dan bağımsız olarak yerde bulunan pedalı, gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanıza, hızlanmanmanıza ve vites değiştirmenize imkan veriyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanızı da sağlıyor. Doğrusal olmayan  pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor.  özel debriyajı G920  yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı veriyor.

 

Opsiyonel Driving Force Shifter: Driving Force Shifter  düz vites   çubuğu, ileri-geri gitme özelliğini opsiyonel olarak sunuyor. çelik  vites  şaftı ve el yapımı deri  tuş kaplamasıyla   kaliteli bir  sürüş sunuyor. Ayrıca, direksiyonu kelepçelerle tutturulmuş civatalara asmanız mümkün.

Saha Uyumluluğu

Xbox One Console ile uyumlu
Logitech  güç geri bildirimli yarış direksiyonlarını destekleyen  oyunlar ile uyumlu.

PC Sistem Gereksinimleri

Windows 8.1, Windows 8 veya Windows 7
USB 2.0 Port
150 MB Disk saklama alanı
Yazılım yüklemesi için internet bağlantısı  

ürün özellikleri

Boyutları  :

Direksiyon: 270 mm x 278 mm x 260 mm
Pedal: 167 mm x 311 mm x 428.5 mm

Ağırlık :

Dieksiyon: 2.25 kg
Pedal: 3.1 kg

Garanti:2 yıl limitli donanım garantisi (EMEA)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here