Ana sayfa Donanım Logitech’e tasarım ödülü!

Logitech’e tasarım ödülü!

0

Logitech Kablosuz Solar Klavye K750, prestijli IF 2012 Uluslararası Tasarım ödülü”nü aldı.
 

Logitech”in ışık enerjisi ile çalışançevre dostu kablosuz solar klavyesi Logitech Wireless Solar Keyboard K750, IF Uluslararası Tasarım ödülü ile onurlandırıldı. Yarışmada yaklaşık 3.000 başvurunun yapıldığı “bilgisayarlar kategorisi”nde ödülü Kablosuz Solar Klavye K750 ile Logitech kazandı.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, Logitech Wireless Solar Keyboard K750″nin kazandığı Uluslararası Tasarım ödülü için: “Logitech olarak insanların her gün kullandıkları teknolojilerden en iyi şekilde faydalanmaları için yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Uluslararası Tasarım ödülü Logitech”in tasarımdaki üstünlüğünü vurgularken, aynı zamanda da yeniliğe olan bağlılığını ortaya koyuyor” dedi.
 

logitech
 
Logitech Wireless Solar Keyboard K750

Logitech Wireless Solar Keyboard K750, günışığının olduğu her yerde hatta kapalı mekânlarda bile kendi kendini şarj ediyor ve pil sorunu artık tarih oluyor. Karanlık bir yerde bile en az üç ay şarjı bitmeden çalışan Logitech K750, herhangi bir şarj kablosuna ihtiyaç duymadan, entegre solar paneliyle kendi kendini şarj ediyor. Sadece 7.5 mm kalınlığındaki ince tasarımıyla da dikkat çeken Logitech K750, yuvarlak hatları ve ince bir profili ile oldukça şık. Logitech”in Incurve tuşlarına sahip K750, tuşlarının içbükey tasarımı, yumuşak ve yuvarlatılmış kenarları sayesinde konforlu bir yazma deneyimi sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here