Ana sayfa Donanım Logitech ClearChat Pro USB

Logitech ClearChat Pro USB

0

Saatlerce oyun ve sohbet keyfi

Skype ve diğer sesli mesajlaşma servisleri popülerliğini artırdıkça, bu servislerle kullanılan ürünlerin de geliştiğini görüyoruz. Kulaklık konusunda haklı bir üne sahip Logitech”in ClearChat Pro USB kulaklığı, Logitech”in bu sınıftaki diğer ürünlerinin başarısını devam ettiriyor. Ergonomik tasarımının yanı sıra kolay kullanımıyla da dikkat çeken kulaklık, bu tür bir ürünü ilk kez kullanan bir kullanıcının bile rahatlıkla alışabileceği nitelikte. Kullanmaya başlamanız için USB kabloyu ve kulaklıkları takmanız yeterli. Hem Windows hem de Mac sistemler, ek bir yazılım ya da yükleme olmadan ClearChat Pro USB”yi tanıyarak aktif hale getiriyor. USB kablonun kullanıcı rahatlığı göz önünde tutularak uzun tasarlanmış olması, hareket özgürlüğü sağlıyor. Ayrıca kablonun sağlam yapısı da takılma, ezilme gibi talihsiz kazalara uzun süre dayanabileceğini gösteriyor.

Bu avantajlarının yanı sıra, Logitech ClearChat Pro USB”yi oyun uygulamalarında da yüksek performansla kullanabileceğini hatırlatmak gerekiyor. Günümüzde birçok popüler online oyunun ara yüzlerine sesli komutları da eklediğini düşünürsek, bu oyunlarda ayrıca bir mikrofon kullanmak yerine mikrofonun kulaklığa eklenmiş olması büyük avantaj sağlıyor. Tabii ki bu noktada kulaklık setinin ses kalitesi büyük önem kazanıyor. Logitech ClearChat Pro USB ürünüyle, kaliteli ses çıkışının yanında, mikrofon konusunda da yüksek performans sunarak hem sesli sohbetlerde hem de online oyunlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir kulaklık seti tasarlamış. Ayrıca kullanım için pratik ve zaman kazandıran özellikler de düşünülmüş. Mikrofon sessiz olduğunda üzerindeki minik LED ışığından görebiliyor ve aktif hale getirebiliyoruz. Ses kontrolünü ise sağ kulaklık üzerindeki düğmeden rahatça sağlayabiliyoruz.

Son olarak yine kulaklık üzerinde, kullanımı müzik, oyun ve görüşme için özel olarak ayarlayabileceğimiz bir de düğme bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here