Ana sayfa Donanım Logitech Anywhere Mouse MX

Logitech Anywhere Mouse MX

0

Camda bile özgür

Logitech Anywhere Mouse MX
Bildiğimiz lazer izleme teknolojisi, mouse”un sensörünün çalıştığı yüzeyin dokusal detaylarını algılaması üzerine kurulu bir teknoloji. Bir yüzeyde ne kadar çok bozukluk varsa, sensör, hareketi doğru bir şekilde ölçmek için kullanabileceği referans noktalarını o kadar daha kolay tanımlıyor. Ancak cam gibi yüksek kayganlık özelliği gösteren yüzeyler neredeyse tamamen düz olduğu için sıradan bir lazer mouse”un algılayacağı yeterli detayı sunmuyor.
Logitech Darkfield, cam yüzeyde izleme yapmak için (en az 4 mm. kalınlığında), yüzeydeki dokuyu izlemek yerine bu yüzeylerdeki mikroskobik parçaları ve mikro-çizikleri algılamak üzere dark field (karanlık alan) mikroskobisini kullanıyor.

Tıpkı bizim gece karanlık gökyüzünü ve yıldızları gördüğümüz gibi, mouse”un sensörü de camın yüzeyini parlak noktalarla (toz) dolu karanlık bir alan olarak algılıyor. Sensör de, bu noktaların yani tozların hareketini yorumlayarak mouse”unuzu tam olarak nereye hareket ettirdiğiniz algılıyor. Bu yeni teknoloji hem tam boyutlu mouse Logitech Performance Mouse MX”de hem de kompakt boyutlu notebook mouse”u Logitech Anywhere Mouse MX”de bulunuyor.

Logitech Anywhere Mouse MX, kompakt boyutu sayesinde sizin çalıştığınız her yerde o da çalışıyor ve seyahat kılıfıyla, mouse”unuzu taşırken koruyabiliyorsunuz. Logitech Anywhere Mouse MX”in konturlu şekli birçok ele doğal bir şekilde oturuyor, başparmağınızın ulaşabileceği bir noktada konumlanan ön ve arka butonlar, Web”de verimli bir şekilde dolaşmanıza yardımcı oluyor.

www.logitech.com.tr

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here