Ana sayfa Haber Line Camera”nın başarısı

Line Camera”nın başarısı

0

Dünyanın en prestijli mobil platformlarından LINE, LINE Camera ile ilgili istatistiklerini açıkladı.  Kısa sürede 100 milyon cihazda indirilen ve artış gösteren uygulamanın başarısı, LINE‘ın yeni uygulamalarının kullanıcılara sunulmasıyla taçlandırılıyor. LINE’ın mesajlaşma uygulamasına dahil olan etkileyici videolar oluşturarak paylaşmayı sağlayan SnapMovie‘yi de yeni özellikleriyle ayrı bir uygulama olarak sundu.

2012’nin nisan ayında mobil kullanıcılara sunulan LINE Camera, yaklaşık 17 ay sonra dünya çapında 50 milyondan fazla indirilme istatistiği göstermişti. Uygulamanın bu başarısında Timer Shot, Touch Shot ve Grid View özellikleri gibi kapsamlı fotoğrafçılık araçlarının yanında mevcut multimedya uygulamaları arasında en çok editöryal öğe sunan uygulama olması da rol oynuyor. 

 

Mobil cihazlarda çekilen fotoğraflarda kullanılabilecek beş binden fazla tasarım aksesuarları, 100’den fazla çerçeve ve font seçeneği bulunan LINE Camera‘ya yeni eklenen Beauty isimli rötuş araçlarının bulunduğu Collage opsiyonu da LINE kullanıcılarının beğenisini kazanmıştı.

LINE kullanıcıları için artık LINE‘ın sunduğu SnapMovie, özelliği yenilendi ve ayrı bir uygulama haline getirildi. Geliştirilen uygulamada artık videolara 9 farklı efekt ve başlık ekleme olanağı da bulunmakta. Facebook, Twitter gibi sosyal medya kanllarında paylaşılmasıyla birlikte, LINE ücretsiz sticker seti de hediye ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here