Ana sayfa Haber Lıfe Style Expo Fuarı Kasım ayında başlıyor!

Lıfe Style Expo Fuarı Kasım ayında başlıyor!

0

200″ün üzerinde Hong Kong ve Guangdong firmasının katılacağı Life Style Expo İstanbul Fuarı 14-16 Kasım tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı”nda gerçekleşecek

Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi (HKTDC) ve Guangdong Eyaleti Dış Ticaret ve Ekonomik İşbirliği Departmanı (GD-DOFTEC) , Hong Kong ve Guangdong ürünlerinin ve tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik başarılı organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor. Bu etkinliklerin en önemlilerinden biri olan Life Style Expo Fuarı, bu yıl ilk defa 14-16 Kasım 2013 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı”nda gerçekleşecek.
 

Asya”nın moda ve tasarım merkezi Hong Kong ile dünyanın üretim merkezi çin”in Guangdong eyaleti beş ana kategoride kaliteli lifestyle ürünleri geniş bir yelpazede sunacak. Kategoriler şunlardan oluşuyor; tüketici elektronikleri, lüks hediyelik eşya, elektrikli ev aletleri, şık ve moda aksesuarlar ve kol ve duvar saati.

Life Style Expo İstanbul Fuarı”nda Hong Kong”un ve Guangdong”un kaliteli ve önde gelen 200″ün üzerinde firması, Türkiye ile ticaret köprüleri kurmak için fuara geliyor. Bu fuar özellikle Hong Konglu moda tasarımcılarının şık tasarımlarını ön plana çıkarıyor.
 

Türkiye”de ilk kez gerçekleşecek FLife Style Expo İstanbul Fuarı”na tamamı Asya kökenli firmalar katılacak. Life Style Expo Fuarları”nın Hong Kong ve Guangdong şirketleri ile dünya genelinde yer alan yeni pazarlar arasındaki ticareti teşvikte başarılı bir geçmişi bulunuyor. Daha önceki Life Style Expo fuarları Macaristan, çin, Hindistan Polonya, Endonezya ve Dubai gibi önemli merkezlerde gerçekleştirildi.
 

Basın toplantısını yöneten HKTDC Türkiye Danışmanı Perran Ersu ayrıca toplantıda konuşma yaparak Hong Kong ve Türkiye arasında ticaret bağlarının önemini vurguladı.
 

 

Toplantının ardından düzenlenen “Hong Kong Bilgilendirme Semineri”nde ise Hong Kong ve çin pazarının avantajlarına yönelik bilgi ve deneyimler aktarıldı. Seminerin açılış konuşmasını, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türk – Hong Kong İş Konseyi Başkanı Hakan Bulgurlu gerçekleştirdi. Ayrıca Triangle Marketing Services Başkanı ve Kreatif Direktörü Rodney Tam, Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Li & Fung Kıdemli Başkan Yardımcısı Rasih öztürkmen de birer konuşma yaptı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here