Ana sayfa Donanım LG yeni viral videosu şaşırtıyor

LG yeni viral videosu şaşırtıyor

0

LG”nin yeni viral videosu, 21:9 ultra geniş monitörlerin gerçeğe yakın görüntü kalitesini gözler önüne seriyor

LG Electronics, viral videosu So Real It”s Scary”nin ikincisiyle kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. “Stage Fright–So Real It”s Scary 2” isimli yeni viral video, LG IPS monitörlerin gerçeğinden ayırt edilmesi güç görüntü kalitesine dikkat çekiyor.

 

LG Electronics Benelüks”ün erkekler tuvaletine 3 adet IPS 21:9 monitor yerleştirmesiyle ortaya çıkan Stage Fright–So Real It”s Scary 2 için gizli kamera kullanıldı. Erkeklerin, biri onları izlerken tuvalete girmekte zorlandığı teorisini test eden videoda, umumi tuvalette çekilmiş görüntüler yer alıyor. Duvarda LG IPS monitörlerin olduğundan habersiz kişiler birdenbire karşılarında beliren güzel kadın görüntüleri karşısında zor anlar yaşıyor.

600 kişi arasında yapılan araştırmaya göre Stage Fright–So Real It”s Scary 2, en iyi beş viral reklamdan biri olarak değerlendiriliyor. Ayrıca video yayınlanışının ilk üç gününde bin kişi tarafından izlendi ve beğenme oranında yüzde 95 gibi rekor bir tıklama elde etti.
 

LG, üstün nitelikli IPS görüntü teknolojisi ve yaratıcı tasarım konseptleriyle yeni nesil monitör pazarında liderliğe oynuyor. Stage Fright–So Real It”s Scary 2″de görüldüğü gibi LG IPS 21:9 ultra geniş monitörler, 16:9 modellerinden daha büyük ekranı ve çarpıcı görüntü kalitesiyle öne çıkıyor. 4-Screen Split ve Dual-Link Up özellikleriyle dikkat çeken IPS monitörler, üç boyutlu oyunlar ve filmler için kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here