Ana sayfa Haber LG yeni nesil müzik sistemlerini CES 2016″da tanıtacak

LG yeni nesil müzik sistemlerini CES 2016″da tanıtacak

0

LG, bu yılkii CES organizasyonunda olduğu gibi, 2016’da gerçekleştirilecek olan CES 2016 fuarında da Music Flow akıllı ses sistemini, X-Boom modelini ve diğer sound bar ses sistemlerini tanıtmaya hazırlanıyor. LG, CES partisine erken başladı, tanıtacağı LG Gram dizüstü bilgisayar, oyun monitörü ve kurumsal monitörüyle partiyi başlatmıştı. 

LG’nin yeni sound bar ses sistemleri, SH8, SH6 modellerinden oluşacak. Altı farklı bağımsız bir şekilde çalışan ana hoparlör, hava kanalı özelliği tam ev sineması eğlencelerine göre geliştirildi.  Aynı zamanda LG Sound Bar‘ların tek tuşlar kurulum özellikleri, TV kumandasıyla ayarlanabilen detayları, uyarlanabilir ses kontrol özelliği, sistemin TV’lerle daha fazla uyum içerisinde olmalarını sağlayacak.  Google Cast, Auto Music Play, The Bluetooth gibi farklı içeriklerle de alternatifler oluşturulacak.

X-Boom modelleri ise, X-Boom solo model olan OM7560-IM5560 ile CM9960 olmak üzere iki farklı modeli ve varyasyonları var. X-Boom ses sistemleri evde ve iş yerlerinde düzenlenen organizasyonlar için geliştirildi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here