Ana sayfa Haber LG Windows Phone üzerinde çalışıyor

LG Windows Phone üzerinde çalışıyor

0

LG G4 modeli yaz dönemi ve bahar dönemine damga vurmaya hazırlanırken üstelik, meraklılarına ıspanaklı börek misali güzel bir tad verecek olan LG G Flex 2 de kürsel olarak yaygınlaşmaya başlıyorken, firma bu sefer de Windows Phone üzerinde çalışıyor. Aslında çalışmalarının bir kısımı, Verizon şirketi için özel geliştirilen bir LG Windows Phone ile yorumlara açıldı, bu sayede LG bir kamuoyu yoklaması ile birlikte Windows Phone ile ilgili kritikler almayı hedefliyor ve satış rakamlarına göre LG’nin Windows Phone modeli seri üretime sunulacak, ardından da piyasaya.

LG Windows Phone, şimdiki haliyle Windows Phone 8.1 çalıştırıyor. Verizon için geliştirilen LG Windows Phone 4.5″ ekran büyüklüğüne sahip ve aslında seri üretime sokulacak olan Windows Phone modelinin test aşamasının bir parçası olduğu söyleniyor. LG Windows Phone, LG G4 formunda olacak ve HTC’nin One M8 için yaptığı gibi, LG G4‘e ayrıca Windows Phone alternatifi sunulacağı ihtimaller arasında. LG G4 Windows Phone olursa eğer, Windows 10’un tam sürüme geçmesinin ardından tanıtılacak ve yaklaşık 5″ ekran boyutlarında bekleniyor.

Mevcut LG G4 modeli 2K Quad HD teknolojisinin yeni nesilini barındırıyor. LG G4‘ün Quad HD‘si, Windows Phone ile birlikte boyut değiştirebilir. Daha önce Windows 10’un mobil versiyonlarının 4K ve 8K destekli olacağını belirtmiştik ve LG Windows Phone da Quad HD teknolojisini barındırma ihtimali bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here