Ana sayfa Mobil LG V40 beş kamerasıyla birlikte ‘hafiften’ tanıtıldı

LG V40 beş kamerasıyla birlikte ‘hafiften’ tanıtıldı

0

3 Ekim’de tam olarak tanıtılacak olsa da LG’nin yeni amiral gemisi V40 kısmen tanıtıldı. V10’un ardından istikrarlı biçimde büyüyen akıllı telefon serisi, daha önceki söylentileri destekler biçimde yeni modelde beş kameralı şekilde ortaya çıktı. Beş kameradan üç tanesi arkada, iki tanesi ise önde yer alıyor.

Tanıtım videosu her ne kadar işlemci, grafik birimi ya da kamera spesifikasyonları hakkında bilgi vermese de firma 6,4 inçlik ekranı doğruladı. Camın hissiyatı hakkında oldukça fazla reklam yapan LG, cihazın eldeki tutuşuna önem veriyor.

Yayınlanan fotoğraflar ve video klip cihazın ön tarafını göstermiyor fakat flaş, lazer sensörler gibi çıkıntılar arka tarafla bire bir duruyor. Hissiyata ciddi bir katkı sunan bu durum şüphesiz mutlulukla karşılanacaktır. Ön tarafla ilgili olarak ise daha önce ünlü sızdırıcı Evan Blass telefonun fotoğrafını paylaşmıştı. Cihaz ilk bakışta çentiksiz görünse de maalesef umutlar boşa çıkıyor. Çentikli ekrana sahip olan akıllı telefon bu kesintinin içinde çift ön kamera barındırıyor.

LG V40 hakkında daha detaylı bilgi için önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerekiyor.


Aracı: Richard Fawler / Engadget
Kaynak: LG

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here