Ana sayfa Donanım LG Smart TV’ler Tivibu ile buluştu

LG Smart TV’ler Tivibu ile buluştu

0

LG Electronics”in Smart TV”leri Tivibu ile artık daha zengin içeriğe sahip

LG ile TTNET”in yeni dönem TV platformu Tivibu arasında gerçekleştirilen işbirliği sonucunda Tivibu Smart TV uygulaması artık LG Smart TV”lerde yer alacak. LG”nin premium içerik servislerine dahil olan kullanıcılar, Tivibu ile 31 adet TV kanalının yanı sıra Tivibu”nun “Seç İzle”, “Tekrar İzle” gibi gelişmiş servisleri ile zengin film ve dizi içeriklerine ulaşabilecek.

LG Tivibu Smart TV kullanıcıları, “Tekrar İzle” özelliği ile TV kanallarında yer alan yüzlerce film, dizi ve programı yayınlanma tarihlerinden sonraki bir hafta içerisinde istedikleri zaman ve istedikleri kadar izleyebilecekler. Tivibu Smart TV kullanıcıları “Seç İzle” özelliği ile de binlerce içerikten beğendiklerini seçip seyredebiliyor. üstelik uygulama, 2012 ve 2013 model LG CINEMA 3D Smart TV sahiplerine “Kırmızı Halı” filmleri de dahil ilk 3 ay hediye olarak sunuluyor.
 

LG”nin CINEMA 3D Smart TV”leri yeni Smart Menü ve Sihirli Kumanda sayesinde tüketicilere tam anlamıyla kolay ve akıllı kontrol deneyimi sunuyor. 2013 model LG CINEMA 3D Smart TV”lerdeki bir diğer yenilik ise doğal konuşma akışını tanıyabilme özelliğine sahip geliştirilmiş ses kontrol teknolojisi “Voice Recognition”. Voice Recognition, sesli arama ile sonuçları LG Smart TV”nin her köşesinden ve Web”den anında filtreleme özelliğine sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here