Ana sayfa Haber LG Sinema Keyfi Filmekimi ile devam ediyor

LG Sinema Keyfi Filmekimi ile devam ediyor

0

LG, 8 – 14 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 9. Filmekimi”nin sponsoru olarak, 7. sanatın heyecan verici ve sarsıcı örneklerinin sinemaseverlerle buluşturulmasına öncülük ediyor.

LG”nin yalnızca teknoloji geliştiren bir şirket kimliğiyle değil, kitlelerin yaşamlarına değer katan, duyarlılık sahibi bir kuruluş olduğunu belirten LG Türkiye Marka Pazarlama Müdürü Aysun Şabanlı; “Sinemanın kitleleri bir araya getiren gücüne inanıyor ve sinemaya olan desteğimizi sürdürüyoruz.

 

Bu kapsamda, geçtiğimiz yıl sponsorluk desteği bulamayan en önemli sinema festivallerinden olan Filmekimi”nin, bu yılki sponsorluğunu üstlenmenin heyecanını yaşıyoruz. Sinemaseverler, çok ses getiren ödüllü yapıtlarla ve usta yönetmenlerin son filmleriyle, LG”nin sinemaya olan desteği sayesinde buluşacaklar.” dedi.
 

Sekiz yıl boyunca Beyoğlu Emek Sineması”nda gerçekleştirilen Filmekimi, bu yıl Emek”in yokluğunda Atlas ve Beyoğlu sinemalarının yanı sıra, Cinebonus Maçka G-mall Sineması”nın 2 ayrı salonunda olmak üzere 4 ayrı salonda izleyicilerle buluşacak. Bu yıl 31 filmden oluşan zengin programıyla 7 gün boyunca 4 ayrı salonda izleyiciyle buluşacak Filmekimi”nde akşam 21.30 seanslarında bir filmin galası yapılacak.
 

Seanslar için tıklayın.

 

 

Filmekimi”nde geçtiğimiz yıllarda büyük ilgiyle karşılanan hafta içi gündüz seanslarındaki (11.00, 13.30, 16.00) indirimli fiyat uygulaması bu yıl da devam ediyor: Filmekimi boyunca hafta içi gündüz seansları sadece 4 TL olacak.
 

Hafta içi 19.00 seansları ve hafta sonu tüm seanslar tam 12 TL, indirimli 8 TL olacak.

21.30 seanslarında yapılacak Filmekimi Galaları”nın bilet fiyatları ise geçen yıl olduğu gibi 15 TL.
 

Filmekimi boyunca filmleri en büyük indirimlerle ve öncelikli olarak izleme şansı Lale Kart sahiplerinin olacak. Lale Kart sahipleri biletlerini % 25″e varan indirimlerle alacaklar. Lale Kart sahipleri için ön satış günleri 29-30 Eylül ve 1 Ekim.

Filmekimi gösterim saatleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 11.00, 13.30, 16.00, 19.00 ve 21.30.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here