Ana sayfa Mobil LG Optimus G Pro’ya ‘En İyi LTE Ürünü’ ödülü

LG Optimus G Pro’ya ‘En İyi LTE Ürünü’ ödülü

0

LG”nin akıllı telefonu Optimus G Pro, LTE Dünya Zirvesi”nden ödülle döndü

LG, LTE Dünya Zirvesi 2013″te 4G akıllı telefonu Optimus G Pro”nun en iyi LTE cihazı ödülüne layık görüldüğünü açıkladı. Cihazların LTE (Long term evolution) kapasitesi, tüketici odaklı ve kolay kullanılabilir olması, hatasız bir şekilde cihazlar arası bağlanabilirliği ve şık tasarımı bu ödüle layık görülebilmeleri için en önemli kriterler arasında yer alıyor. LG Optimus G Pro 20 Temmuz tarihinden itibaren 1599 TL fiyatla Türkiye”de satışa sunuldu.
 

24-26 Haziran”da Amsterdam”da bu yıl 9.”su gerçekleşen LTE Dünya Zirvesi”ne mobil sektörünün fikir liderleri ve karar vericileri katıldı. Etkinlik, 3 bini aşkın ziyaretçi, 250 üzeri konuşmacısı ve 125 fuar katılımcısı ile bugüne kadar gerçekleşen en büyük LTE Dünya Zirvesi oldu.
 

LG”nin ödüllü telefonu Optimus G Pro, güçlü Qualcomm Snapdragon 600 işlemciye sahip. Telefon, 5.5 inç 1080p full HD IPS ekran ve UX özellikleri ile kullanıcılarına hızlı bir performans ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Quick Cover, çift yönlü kamera ve kayıt özellikleri LG”nin Şubat”ta lansmanını yaptığı Optimus G Pro”nun önde gelen özelliklerinden. Quick Cover, flip cover açıldığı zaman otomatik olarak ekranda belirirken flip cover kapandığında tekrar kapanıyor. Ayrıca, Optimus G Pro ile aynı anda hem görüntü kaydediliyor hem de fotoğraf çekilebiliyor. Bunlara ek olarak QRemote özelliği Optimus G Pro”nun farklı cihazları kontrol etmesine olanak tanırken QTranslate kullanıcılara tercüme hizmeti sağlıyor. Optimus G Pro dolaşmayı önleyen kablolu kulaklığı ile de kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Optimus G Pro LG”nin dünya çapındaki LTE teknolojileri ile uyum içinde çalışarak tüm LTE frekanslarını destekliyor ve ürün dünyadaki 4G LTE network”ü ile uygunluk sağlıyor. Optimus G Pro ayrıca dörtlü bant anteni, en yüksek LTE hızı ve 2×2 ve 4×4 çoklu giriş ve çoklu çıkış kanal biçimlendirme (MIMO) özelliğine sahip. Hızlı veri transferi sağlayan telefonun 1.7 GHz CPU”su, kullanıcılara keyifli bir multimedya deneyimi yaşatıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here