Ana sayfa Mobil LG Optimus G ödülü kaptı!

LG Optimus G ödülü kaptı!

0

LG”nin akıllı telefonlarından Optimus G, CES 2013 Fuarı”ndan ödülle döndü

LG”nin en yeni telefonlarından Optimus G, mobil cihazlar kategorisinde CES Fuarı tarafından verilen CES Innovations 2013 Tasarım ve Mühendislik ödülü”ne değer görüldü.

2012 yılının üçüncü çeyrek döneminde duyurusu yapılan LG Optimus G, dünya çapında büyük bir beğeni topladı. ürün, Kore”de gerçekleştirilen KES Fuarı”nda, diğer dokunmatik ekranlarda görülen ve hava boşluğu sorununu gideren Zerogap teknolojisi ile İnovasyon ödülü”nün sahibi oldu. LG Optimus G Kasım 2012″de iF Design ürün ödülü”nü de almıştı.
 

Şık tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çeken LG Optimus G, aynı zamanda çevreye duyarlı ürün olma özelliği taşıyor. Optimus G, UL Environment and Sprint sürdürülebilirlik gereksinimlerince tanınan en yüksek seviyede çevre performansı ULE Platinum Sertifikası”nın sahibi. Telefon ayrıca küresel ısınmaya karşı savaşan Carbonfund.org Vakfı tarafından CarbonFree ürün Sertifikası”na değer görüldü.

ödüllere ilave olarak LG Optimus G, teknoloji medyasından da büyük övgü aldı. Koreli tüketiciler tarafından en iyi Android telefon seçilen ürün, ABD”nin önde gelen dergilerince de en iyi akıllı telefon olarak tanıtıldı. Optimus G Japonya”da pazara sunulduktan sonraki bir hafta içinde yüksek satış rakamına ulaşmıştı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here