Ana sayfa Mobil LG Optimus Black Türkiye”de satışa çıkıyor!

LG Optimus Black Türkiye”de satışa çıkıyor!

0

LG, 9.2 mm inceliğiyle dikkat çeken Optimus Black modelini Türkiye’de satışa çıkarıyor

Güney Koreli elektronik devi LG Electronics, iddialı akıllı telefon modellerinden birini Türkiye pazarına sunuyor. ‘Dünyanın en ince telefonu’ olan Optimus Black, 4 inçlik oldukça parlak bir ekrana sahip.
lg optimus black

Optimum görüş sağladığı söylenen 700 bit parlaklığındaki Nova ekranın, mobil ekranlar arasında en parlak, en net ve en okunabilir ekran olacak şekilde tasarlandığı belirtiliyor. Firma açıklamasına göre Nova ekran, internette gezinirken ve yazı okurken daha keyifli bir deneyim sunuyor, güneş ışığı altında bile görünürlüğünü koruyor. Bu özel ekranın standart LCD ve AMOLED ekranlara kıyasla neredeyse yarıya yakın enerji tasarrufu sağladığı ifade ediliyor.
 

Zarif hatlara sahip makinenin ağırlığı sadece 109 gr. Ayrıca 6.0 mm”lik profiliyle, en azından şimdilik, dünyanın en ince akıllı telefon ünvanına sahip. Mobil cihazlar arasında hızlı veri transferi sağlayan Wi-Fi Direct ile dünyanın ilk 2MP ön kamerası da makinenin diğer özellikleri arasında.
 

LG Optimus Black Android 2.2 (Froyo) işletim sistemi yüklü geliyor ancak Android 2.3 (Gingerbread) sürümüne yükseltme olanağı sunuluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here