Ana sayfa Mobil LG Optimus 3D Max satışta!

LG Optimus 3D Max satışta!

0

Gerçek üç boyutlu görüntü deneyimi sunan yeni “LG Optimus 3D Max” akıllı telefon, Türkiye”de satışa sunuldu

LG’nin en yeni modeli “LG Optimus 3D Max”, Türkiye’de sadece Vodafone tarafından, Red tarifelerine ek ayda 29 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla abonelere sunuluyor.
 

Gözlüğe gerek olmadan yepyeni ve gerçek bir 3 boyut deneyimi sunan “LG Optimus 3D Max”, tüm mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılayan Vodafone Red tarifelerinde 24 ay kalma sözü veren abonelere, aylık 29 TL”den başlayan ek ödemelerle satılacak.

LG Optimus 3D Max, yerleşik 3D modülüne rağmen, sıradan telefonlardan çok daha ince bir gövdeye sahip. 9,6 milimetrelik, son derece şık ve ince tasarımı bu alanda gerçek mükemmelliğin bir örneğini veriyor. Zorlu koşullara dayanmak üzere üretilen LG Optimus 3D, çarpıcı bir şekilde kontrast verilmiş arka dokusuyla birleşen modern ve şık metal aksamın kusursuz birlikteliğini sunuyor.
 

Ultra güçlü 1,2 GHz çift çekirdekli işlemci çok yüksek bir performans gücü sağlıyor. çift çekirdek, çift kanal ve çift bellekten oluşan Tri – Dual teknolojisi oyun uygulamalarının ve videoların en yüksek hızda çalışmasını mümkün kılıyor. LG Optimus 3D Max sunduğu geniş depolama kapasitesiyle sevilen içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde erişme olanağı veriyor. Eski 2D video, fotoğraf ve oyunlar LG’nin HRZ motoru ile göz alıcı ve canlı 3D içeriklere dönüştürülebiliyor.
 

LG Optimus 3D Max kullanıcıları gerçek 3 boyut keyfini gözlük kullanmadan yaşıyorlar. LG’nin yeni akıllı telefonunda 3 boyutlu fotoğraf veya video izlemek; birbirinden heyecanlı ve zevkli oyunlar oynamak mümkün oluyor. Zengin renkler ve 600 NIT parlaklık sunan 4,3 inçlik geniş ekran boyutu muhteşem bir göz ziyafeti sunuyor. Daha geniş ekran ve daha iyi aydınlatma ile fotoğraf ya da video görüntülerken daha yüksek anlaşılırlık ve daha fazla konfor elde ediliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here