Ana sayfa Donanım LG”nin yeni monitörü göz kamaştırıyor

LG”nin yeni monitörü göz kamaştırıyor

0

W2486L hem oyun, hem de evde sinema keyfi için

Son yıllarda üretici firmalar, ürünlerinin tasarımlarına çok fazla özen göstermeye başladılar. Samsung, Sony gibi markalar buna en güzel örneği teşkil ediyor. Tabi bir de LG var…

Scarlet serisi ile başladığını söyleyebileceğimiz bu olağanüstü şık tasarım akımında, LG”nin son kozu W2486L. üstelik bu monitör sadece şıklık ile kalmıyor, tasarımındaki olağanüstülüğü performansına da son derece başarılı bir şekilde yansıtıyor. 24 İnç”lik LG W2386L şıklığın sınırlarını zorlayan bir ürün.  Piyano siyahı tasarımı ve ayaklık ile panel arasındaki kırmızı kısmı ürünün tasarımındaki en can alıcı noktası. Ayrıca bu kısmın kırmızılığı iç kısmındaki 2 adet kırmızı led ile sağlanılıyor.

Oval tasarımda bir ayağa sahip olan W2486L”nin inceliği gerçekten etkileyici. öyle ki ürünün genişliği 1 parmak kalınlığını geçmiyor. ürünün alt kısmında bir adet LG logosu, sol üst köşesinde ise FLATRON logosu ve ürünün modeli yazmakta. Alt kısmımda boydan boya uzanan gümüş çizgi ise ürünün gözden kaçmayan yanlarından.

W2386L”nin tasarımındaki en büyük kozu kesinlikle dokunmatik paneli. Bu dokunmatik kontrol paneli ürünün sağ alt tarafında bulunuyor ve güç tuşu ile beraber 7 dokunmatik tuş bu paneli oluşturuyor. Parmağımızı değdirmemiz ile yanan kırmızı Led ışıklar ürünün cazibesini arttırıyor. Sırasıyla Smart, Fün, Menu, F-engine, Source, Auto/set diye sıralanan bu tuşların birazcık sağ tarafında ise ürünü açmamıza ve kapamamıza yarayan tuş konumlandırılmış.Bu dokunmatik tuşlara alışmak 3-5 dakikanızı alabilir ancak bir müddet kullandıktan sonra hiçte zorluk çekmeden kullanmaya devam edeceğinizden emin olabilirsiniz.  

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here