Ana sayfa Mobil Lg”nin yeni bombası G2

Lg”nin yeni bombası G2

0

Hem bilgisayarın hem de tabletin tüm iyi özelliklerine sahip bir telefon: G2

Akıllı telefonunuzda gezdiğiniz internet sitelerinde beğendiğiniz sayfaların görüntülerinin kopyalanmasının ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Bir de bunları bir yerde tutmak için bir sürü uygulamaya girip çıkmanız gerekir. LG G2″de ise bunu yapmak o kadar kolay ki. Capture Plus özelliği ile sınırlı bir ekran görüntüsü yakalama yerine görüntülediğiniz internet sayfasının tamamını kaydedebilirsiniz.
 

Capture Plus özelliği ise birden fazla öğeyi (tam internet sayfaları gibi) kayıt ya da bir dizi seçenekle göndermeniz için ekranın en altında çıkan PC benzeri bir panoya kopyalayıp saklamanıza izin veriyor.
 

Telefonunuzda aynı anda birkaç ekranda dolaşmayı denediniz mi? Sanırız bu zor bir iş. Ama LG G2″de yer alan Slide Aside özelliği ile üç parmağınızla geçerli ekranınızı yana kaydırabilir, en fazla üç uygulama ile sınırlı kalarak, aralarında tek hareketle geçiş yapabilir ve başka bir uygulamaya hızlıca erişebilirsiniz. Herşey bu kadar basit.
 

Ayrıca, Q Slide özelliği ile aynı anda birden fazla görev gerçekleştirin; ana ekranınız üzerine iki ilave pencere açın, bunların pencere boyutlarını ve şeffaflığını da siz ayarlayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here