Ana sayfa Haber LG”nin MWC 2015 ürünleri

LG”nin MWC 2015 ürünleri

0

 

 

 

 

 

LG, MWC 2015’te, CES 2015‘teki mobil vizyonundan devam etti. Orta segment, üst seviye, giyilebilir teknolojiler, IoT platformlarındaki projelerini tanıtırken, LG G Flex 2‘nin tanıtılmayan özellikleri tanıtıldı.

LG G Flex2 ile ilgili, LG daha önce bahsetmediği bir yönünden bahsetti cihazın; G Flex2, aynı zamanda nesnelerin interneti platformuna yönelik tasarlanmış. 5.5″ Full HD ekranlı G Flex2, aynı zamanda evdeki veya iş yerlerindeki internete bağlı olan her eşyayı kontrol edebiliyor. Bunlara kapalı devre kamera sistemleri, buz dolapları da dahil. Kullanıcılar, bu cihazlara erişim sağladıktan sonra, G Flex2′ye gelen kısa mesajlarla bilgilendiriliyor.

LG‘nin yeni tepe seviye akıllı saati LG Watch Urbane, Audi ile ortak çalışabiliyor. Bu da, Android Auto‘nun en somut hali olarak karşımıza çıktı. Sürücüler LG Watch Urbane‘da bulunan NFC bağlantısını kullanarak araç kapılarını kilitleyip açabiliyor. Aynı zamanda, park sensörü, yol tarifi, yol uzaklığı gibi asistanlık hizmetleri alabiliyorlar. Böylece Android Auto hazır bir şekilde kullanıcı ile buluşturuldu.

LG sadece üst segment cihazlarını değil, aynı zamanda bütçeye uygun cihazlarını da tanıttı. Manga, Spirit, Leon ve Joy isimleriyle tanıtılan yeni seriler orta segment arayışı olanlara yönelik üretildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here