Ana sayfa Haber LG”nin CES planları: Ağırlıklı olarak 4K sistemleri (yine)

LG”nin CES planları: Ağırlıklı olarak 4K sistemleri (yine)

0

LG, CES 2017 fuarında yine görüntü sistemlerinden yürüyecek gibi görünüyor. LG’nin 4K TV sistemleri geçtiğimiz  yılki CES fuarında tanıtılmıştı ve aynı zamanda Ultra Wide monitörlerin yeni nesil versiyonları da bu fuar içerisinde tanıtılmııştı. Encode teknolojilerinin genel hatlarıyla genişletildiğini görüyoruz.  32″ ve 34″ monitörler tanıtılacak. Ultra Wide versiyonları önceden 27″ olarak boyutlandırılmıştı şimdi ise biraz boyut atlamılş, 34″ Ultra Wide olarak kullanıcıyla tanıştırılacak.

 IPS panele sahip olan LG 32UD99 monitör, DCI-P3 renk skalasının yüzde 95’inden fazlasını da görüntüleyebilme yeteneğine sahip. Bu sayede rakipsiz bir renk reprodüksiyonu için True Color Pro gibi özellikleri kullanan tüm medya içerik üreticilerine ideal bir çözüm olabilir. Ayrıca yeni nesil HDR özellikli oyun konsollarının piyasaya çıkmasıyla birlikte HDR oyunlar da ev eğlencesinde git gide yeni bir standart haline geliyor. LG 32UD99 monitör ise dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların taleplerini karşılamak için en iyi çözümü sunmayı hedefliyor.

4 inç 21:9 UltraGeniş Mobile+ Monitörü (34UM79M) de sergileyecek. LG 34UM79M dünyanın ilk Chromecast destekli multimedya monitörü olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde mobil cihazlarındaki sevdikleri filmleri, müzikleri, oyunları ve diğer tüm içerikleri sorunsuz bir şekilde doğrudan monitöre aktarabiliyorlar. LG’nin UltraGeniş monitörü, kullanıcıların tek ekran üzerinden PC ve mobil cihazları arasında aynı anda çoklu görev yapabilmelerini de sağlıyor. Dual Controller Plus özelliği ise kullanıcıların tek bir fare ve klavye ile hem PC’lerini hem de akıllı telefon veya tabletlerini kontrol etmelerini sağlıyor. LG Mobile+ Monitör uygulaması ise giriş, ses seviyesi, en-boy oranı, PBP/PIP gibi monitör ayarlarının oldukça kolay bir şekilde uzaktan kontrol edilebilmesini sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here