Ana sayfa Sektörden LG”nin akıllı telefon başarısı tüm firmayı etkiledi

LG”nin akıllı telefon başarısı tüm firmayı etkiledi

0

LG’nin Mobil iletişim departmanındaki gelirler, akıllı telefon satışlarıyla beraber artış gösteriyor. Toplam 17 milyona ulaşan akıllı telefon satışı ile birlikte şirketin genel yapısı çapında yükselişe geçildi. Satışların yanısıra LG, çıkışının bir kısmını da elinde bulundurduğu patentlerden sağlıyor. 

LG Electronics, bu başarısındaki detayları incelemeye almakla beraber; akıllı telefon ve ev eğlence sistemlerindeki büyük oranda artan satış firmanın üreteceği yeni nesil inovasyonların ve cihazların da geleceğini olumlu yönde etkilediği söyleniyor. ABD, avrupa, asya ve orta doğu’da toplam bir başarı yakalayan LG, 4K Ultra HD TV‘ler ve digital signage ürünlerine artan ilgiyle beraber firma bu cihazların geliştirilmesi yönünde karar alındı. 

LG’nin yükselişte olan diğer departmanı ise, mobil iletişim bölümü. üçüncü çeyrek döneminde sona yaklaşırken, akıllı telefon satışlarında %16 daha fazla ürün satıldı. Elbette bu grafiklerde LG G3‘ün de fazlasıyla payı bulunmakta.

Gün geçtikçe sona yaklaşan ve firmaların özenle geliştirdiği nesnelerin interneti platformu, beyaz eşya satışlarındaki yükselişin nedenlerinden biri. LG de, bu dönem içerisinde dünya çapında beyaz eşya satışı ve üretimi konusunda bir önceki yıllara oranla yükselişte.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here