Ana sayfa Haber LG”nin 21:9 UltraWide monitörleri yenilendi: Hem oyunda hem profesyonellikte

LG”nin 21:9 UltraWide monitörleri yenilendi: Hem oyunda hem profesyonellikte

0

Yaratıcı profesyoneller ve oyun severler için üretilen LG 34UC98 34″ Class 21:9 UltraWide WQHD IPS Thunderbolt Kavisli Tasarim LED Monitor, IPS ekranı ile canlı ve doğru renk anlatımı sağlarken görsel konfor garanti ediyor. Bölünmüş ekran ve PIP modu ile aynı anda birden fazla iş yapılabilen monitör, “Ekran üstü Kontrol” ve “Ekran önayarlarım” seçenekleri ile birkaç fare tıklamasıyla monitör ayarlarını kişiselleştirmeye de imkân sağlıyor.

FPS, RTS, ve özel modlardan oluşan Oyun Modu sayesinde her tarza göre özelleştirilmiş oyun deneyimi sağlayan LG UltraWide WQHD IPS Thunderbolt monitor, “Karanlık Dengeleyici” özelliği sayesinde oyun sırasında karanlık alanlarda gizlenen düşmanlar dahil olmak üzere gizli nesnelerin yerini tespit edebilme ve “Dynamic Action Sync” özelliği sayesinde de daha kısa takılma süresiyle düşmana saldırma avantajlarıyla oyun oynamanın zevkini artırıyor.

Doğanın güzelliği ve gücünden esinlenen ArcLine ile zarif bir estetik sezgiyle taslanan LG UltraWide monitör, yeni tasarımlı ergonomik stant özelliği ile alet gerektirmeden hızlı ve kolay bir şekilde kurulabiliyor ve yüksekliği ve eğimi isteğe göre ayarlanabiliyor. üzerindeki USB 3.0 portu sayesinde bağlanan cihazları hızlıca şarj edebilme ve Thunderbolt 2 portu ile de veri akışını 4 kata kadar hızlandırma avantajı sunan LG UltraWide WQHD IPS Thunderbolt Monitor, aynı zamanda fazladan bir konektör gerekmeden, basit bir papatya zinciri yapılandırmasıyla bilgi işlem kabiliyetini daha kolay bir şekilde genişletilebiliyor. LG 34UC98 34″ Class 21:9 UltraWide WQHD IPS Thunderbolt Kavisli Tasarim LED Monitor”ün tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 3499 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here