Ana sayfa Mobil LG Nexus”un resimleri sızdırıldı!

LG Nexus”un resimleri sızdırıldı!

0

Yeni Nexus neye benziyor? Ne zaman piyasaya sürülecek?
 

Bir süredir hakkında dedikodular dönen LG Nexus sonunda kendini iyice gösterdi. Xda-developers forumlarında 4shael nickli kullanıcı LG Nexus’un resimlerini paylaşmıştı. Ancak Androidandme sitesinde çıkan haberde ise LG Nexus’un son tasarımına ait olan yeni resimler yayınlandı. Bu resimlerin kaynağı ise Rus forum sitesi olan onliner.by.
 
Androidandme sitesinin kaynağı tarafından resimler doğrulandı ve yeni bir ayrıntı da ortaya çıktı. Kaynak Nexus logosunda renkli X işaretinin olacağını belirtti. LG Nexus’un yeni resimlerindeki son revizyon hali Samsung Galaxy Nexus’a benziyor. Xda-developers forumlarında paylaşılan resimler ise Nexus’un daha önceki geliştirme aşamasından.
 
Nexus cihazları kod adlarını deniz canlılarından alıyor. Mako kod adlı LG Nexus da bu geleneği devam ettiriyor. Nenamark benchmark sonuçlarına göre LG Nexus, 1.5 GHz’lik Snapdragon S4 Pro işlemciye, Adreno 320 GPU’ya sahip. çözünürlük ise 1196 × 768 (Navigasyon tuşları olmadan 1280×768)
 


 

Optimus G temelli olan LG Nexus yüksek ihtimal 8 ve 16 GB’lık depolama alanına sahip iki modelle birlikte gelecek ve 1.5 GHz dört çekirdekli işlemciye, Adreno 320 GPU’ya, 2GB RAM’e, 8 megapiksel kameraya, 1280×768 çözünürlükte True-HD IPS ekrana sahip olacak. Modaco’da daha önce belirtilen özellikler de bu şekilde. Ancak Modaco’nun belirttiği özelliklere ve Xda-developers forumlarında 4shael’in elindeki telefona göre belirttiği özellikleri baz alırsak, LG Nexus’da bütünleşik pil olacak ve SD kart slotu bulunmayacak. Ayrıca yeni Nexus büyük ihtimalle Android 4.2 içerecek. Tahminler Ekim ayı sonunda LG Nexus’u resmen göreceğimiz üstüne. Son söylenenlere göre LG dışında Samsung, Sony, Motorola ve HTC’den de Nexus modelleri gelecek. Son günlerde Samsung Galaxy Nexus 2 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmıştı. Galerimizden diğer resimlere bakabilirsiniz.
 

 

Yeni Nexus neye benziyor? Ne zaman piyasaya sürülecek?
 

 

Yeni Nexus neye benziyor? Ne zaman piyasaya sürülecek?
 

 

Yeni Nexus neye benziyor? Ne zaman piyasaya sürülecek?
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here