Ana sayfa Haber LG LED projektör ailesine yeni Bluetooth”lu modeller

LG LED projektör ailesine yeni Bluetooth”lu modeller

0

LG’nin 7 yıldır üzerinde çalıştığı LED projektörlere yeni modeller eklenmeye devam ediyor. Minibeam serisinden PH550, PW1000 ve PW1500, LG‘nin yeni Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı özelliklerine sahip projektörler henüz duyuruldu.  Fiziksel olarak da CES 2016 fuarlarında standlarda tanıtılacak.  Bu yeni modellerin hedefi, projektörler ile sağlayıcı cihazlar arasındaki kablo sorunsalını çözümlemek ve tüm bağlantıları kablosuz hale getirmek ve bunu tüm mobil cihazlar aracılığı ile Ekran Paylaşımı özelliğini kullanarak uygulamaya dökmek istiyorlar. Cihazların ana özelliği de bu.

Kompakt tasarıma sahip olan PH550, 2.5 saate varan kullanım süresiyle tanıtıldı. LG’nin bataryalı projektör ailesi arasında 550 lümen ile en yüksek ışık gücüne sahip. 

PF1000U modeli, CES 2016 Yenilik ödülü’ne uygun görülmüş. Model, 100″ bir görüntüyü 38 cm’lik bir uzaklıktan duvara veya perdeye yansıtabiliyor ve izleyiciler geniş ve boş bir alan yaratmasına veya projektörün önünden geçmeme gibi bir problemle yüzleşmesini engelleyecek.

Firmanın geliştirdiği PF1000U, kendi sınıfında, dünyanın 2kg’dan hafif ilk projektörü olarak kayda geçildi.

LG’nin Minibeam serisinden 1500 lümen ışık gücüne sahip olan PW1500 ise, 1000 lümen ışık gücüne sahip ve bu modelle aynı özelliklere sahip PW1000 modeli de, ailenin yeni üyelerinden. 

ürünler 6-9 Ocak tarihleri arasında tanıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here