Ana sayfa Haber LG L serisine giriş yapıyor

LG L serisine giriş yapıyor

0

LG, henüz yaptığı duyuru ile G2 ve G3‘teki başarısını taşlandırıyor ve L serisine iki telefon ile giriş yapacaklarını belirtti. Adı geçen cihazlar ise, LG L Fino ve LG L Bello

Güney Koreli firma akıllı telefonları için yürüteceği yeni stratejileri ve L serisi için yapacağı ürün lansmanı için Berlin’de gerçekleştirilecek IFA organizasyonunu gösterdi. LG L Bello, piyasaya 1.3 dört çekirdekli 1.3 GHz‘lik işlemcisi, 5″lik 854×480 pikselden oluşan ekran desteği ve 8MP‘lik kamera beraberinde 8GB‘lık RAM ile (microSD ile büyütülebilir) tanıtılacak. LG L Fino‘nun durumu ise, 4.5″lik WVGA ekran desteği, dört çekirdekli 1.2 GHz işlemci, 8 MP’lik kamera ve 1GB RAM, 4GB’lık da yerel hafızadan oluşuyor. Ek olarak, Fino‘nun incelik olarak daha çok dikkat çekeceğini de söyleyebiliriz. İki cihazda da LG‘nin UX arayüzünün ve Android‘in 4.4 KitKat versiyonun da kullanılacağı belirlendi.

 

 

 

 

LG‘nin giriş seviyesinden piyasaya süreceği L serisi için Güney Amerika’da bu ay avrupa ve asya’da iki ay içerisinde satışa sunulacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here