Ana sayfa Donanım LG IPS235V 23″ LED

LG IPS235V 23″ LED

0

Tutarlı kontrastları ile dikkat çekiyor…
 

LED ve IPS teknolojilerini birleştiren yeni 23 inç LG IPS235V, ultra ince tasarım, enerji tasarrufunda etkileyici sonuçları ve yüksek görüntü kalitesi özellikleri ile dikkat çekiyor. Hem Mac hem Windows uyumluluğu bulunan LG IPS235V”in ince tasarımı sayesinde üst düzey kullanım özelliğine ek olarak masanızda şık bir obje olarak konumlayabileceğiniz monitör; şık işyerleri, evinizin salonu gibi yüksek görsel düzeyin tercih edildiği ortamlar için ideal. Stantlı ağırlığı 3.8kg ve kolaylıkla taşınabiliyor. Geniş izleme açısı, size herhangi bir açıdan bakıldığında net ve bozulmamış bir görüntü sunuyor. 16:9 format, 1920 x 1080 full HD çözünürlük, 5000000:1 kontrast özelliklerine sahip monitör; hazır renk kalibrasyonu sayesinde köşelerde ve en alt ile en üst bölgelerde bile tutarlı renk sonuçları sergiliyor.
 
lg monitörler
 
Yeni LG monitörün dikkat çekici özelliklerinden biri de; tutarlı tepki süresi. 14ms tepki süresine sahip monitörde hareketli aksiyon sahnelerini, spor karşılaşmalarını ve video oyunlarını en akıcı şekilde izleyebiliyorsunuz. Görüntünün bilgisayar özellikleri dışında sergileyebildiği atlama handikabı LG IPS235V”de kesinlikle gözlenmedi. Monitör, yüksek çözünürlüklü görüntüleri ve blu-ray filmlerde etkileyici sonuçları size sunuyor.

 

Yüksek verimlilik sağlayan LED aydınlatma teknolojisi, geleneksel LCD monitörlere kıyasla daha düşük enerji tüketimini mümkün kılıyor. üstelik LED panellerde ayrıca cıva ve halojen gibi zararlı materyaller kullanılmaz bu yönüyle de LG monitörün çok daha çevre dostu bir ürün olduğunu belirtmek gerekir. Monitör”de D-Sub, DVI-D, HDMI, kulaklık çıkışı arabirimleri bulunuyor.
www.lg.com.tr
 
lg ips235v
 
Puan: 92 Yıldız: 4.5
Fiyat: 620TL

Artıları:
+ Tutarlı kontrast
+Süper ince tasarım
+178° izleme açısı

Eksileri:
– Stant, daha iyi olabilirdi

Etkileyici nokta: Geniş izleme açısı, size herhangi bir açıdan bakıldığında net ve bozulmamış bir görüntü sunuyor.

Neden satın almalıyım?: 16:9 format, 1920 x 1080 full HD çözünürlük, 5000000:1 kontrast özellikleri ile gayet iyi bir bileşim.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here