Ana sayfa Oyun LG ile “Gerçek Oyun Deneyimi” başladı!

LG ile “Gerçek Oyun Deneyimi” başladı!

0

LG, oyunseverleri Marmara Forum AVM”de 15 Temmuz”a kadar devam edecek olan “Gerçek Oyun Deneyimi” aktivitesine davet ediyor

LG Electronics”in Facebook sayfasını beğenen (facebook.com/LGTurkiye) oyun tutkunları, yarışmaya katılma şansı elde edecek. Araba yarışında birinci ve ikinci ayların sonunda birinci gelen oyunseverler, 32LM611S 3D TV ile ödüllendirilecek. İkinci olan yarışmacılar LG HB1100RE Blu-Ray ev sinema sistemi, üçüncü gelen yarışmacılar da LG scanner mouse almaya hak kazanacak. Yarışma kapsamında oyun tutkunları ayrıca her hafta yapılacak futbol turnuvalarında LG DVD Player kazanma şansı da elde edecek.

Oyun meraklılarına benzersiz bir deneyim sunan LG Cinema 3D Smart TV”ler mükemmel 3D görüntünün yanı sıra Dual Play fonksiyonuna da sahip. Dual Play sayesinde kullanıcılar iki kişilik oyunları ekran bölünmeden tam ekranda oynayabiliyor. Ekran bölünmeleri söz konusu olmadığı için oyunlar çok daha heyecanlı bir hale geliyor. LG Dual Play fonksiyonu iki ayrı görüntüyü iki farklı gözlük ile aynı ekran üzerinden kullanıcıya iletebiliyor.

Tarih: 15 Mayıs – 15 Temmuz
Yer: Marmara Forum AVM, Zemin Kat-Danışma Karşısı

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye www.lg.com/tr, facebook.com/LGTurkiye ve www.lgmaksimumoyundeneyimi.com adreslerinden ulaşılabilir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here