Ana sayfa Haber LG Gram Ultra II modeli dizüstü modelini satışa sunuyor

LG Gram Ultra II modeli dizüstü modelini satışa sunuyor

0

 

LG, Gram Ultra isimli yeni dizüstü bilgisayarını Windows 10 yüklü olarak sunmaya başladı. Windows 10 marketlerinden yeni emsal olan bu ürün, stoklarla sınırlı olacak ve büyük ihtimalle ilk dönem içerisinde sadece elektronik platformlar üzerinden satışa sunulacak.LG, akıllı telefonlarında uyguladığı olumlu stratejiyi dizüstüsünde de kullanıyor; önyüklü uygulamalarla bloatware yazılım bulunmayan, sadece Windows 10 yazılımları yüklü olacak. Standart dizüstü özellikleriyle birlikte, RealSense kameraları, hibrit özellikler PC’nin temelini oluşturdu. 

LG Gram Ultra dizüstü modeli DDR3L SDRAM ve 128GB SSD RAM ile hibrit yapıda bir bilgisayar. Ayrıca 1080p IPS ekran teknolojisi de 13″lik bir ekranda bulunuyor. Ekran boyutu, ağırlığı ve şarj süresi itibariyle MacBook Air modeliyle rakip gibi görünüyor.

Beklentilerin aksine, Intel’in Skylake teknolojisini değil, Broadwell tabanlı 5. Nesil Core i5 ve Core i7 altyapısı var. Aşağı yukarı 7 saat veya 7.5 saatlik şarj süresi ve 980 gram ağırlığı ile freelance çalışanlar için uygun bir model.

İnternette Amazon’da piyasaya sürülen ürünün fiyatı, 900 dolardan başlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here