Ana sayfa Haber LG G7 tasarımları çentikle beraber ortaya çıktı

LG G7 tasarımları çentikle beraber ortaya çıktı

0

Yaklaşık bir ay önce gerçek LG G7 prototipine air olduğu düşünülenn fotoğraflarda cihazın bir çentiğe sahip olduğu görünüyordu. Bu fotoğraflardaki prototipin iptal edildiğini ve yeni bir tasarım yapıldığını düşünürken yeni bir sızıntı gerçekten de fotoğrafraki telefonun piyasaya sürülebileceğini söylemişti. Şimdi ortaya çıkan görseller, aynı modeli andırıyor ve malesef çentiği var.

Twitter’da @OnLeaks tarafından paylaşılan fotoğraflarda farklı açılardan görünen LG’nin muhtemel amiral gemisi, ön tarafındaki 6 inçlik ekranı ve çentiğiyle dikkat çekiyor. Cihazın arka tarafında yer alan çift kamera, lazer otofokus ve LED flaşa da sahip. Parmak izi okuyucusuna da arka tarafında yer veren LG G7, kulaklık girişine de neyseki hala sahip olacak gibi görünüyor. 

Raporlara göre 153.2 x 71.9 x 8.2 mm boyutlarında olacak akıllı telefon, LG G6’ya kıyasla biraz daha uzun ve kalın olacak. Donanım olarak Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB’a kadar dahili depolamanın cihazda yerini alacağına neredeyse hiç şüphe yok. 

Apple iPhone X’i kopyalayan LG, kullanıcılarının bu çentiğe nefret dolu yaklaşımı sebebiyle bir yazılım ekleyecek ve bunun sayesinde kullanıcı dilerse çentik alanının kenarlarındaki ekranı kapatabilecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here