Ana sayfa Mobil LG G6 şimdi daha güçlü! LG G6+ resmen duyuruldu

LG G6 şimdi daha güçlü! LG G6+ resmen duyuruldu

0

LG”nin amiral gemisi G6 üzerinde yapılan güncellemelerin ardından beklenen bir üst model LG G6+, daha geniş depolama alanı, birbirinden çekici birçok renk seçeneği ve kablosuz şarj olma özelliği ile dikkatleri çekiyor.

LG G6+, LG G6″da olduğu gibi 4GB RAM”e sahip olacak. Depolama alanı ise LG G6″nın tam iki katı! LG G6″da 64 GB olan depolama alanı, LG G6+”da 128 GB olacak.

LG G6+”yı G6″dan ayrıdan bir diğer yenilik ise Qi kablosuz şarj özelliği. Heyecan yaratan bu özelliğin yalnızca belirli ülkelerde satışa çıkarılacak cihazlarda yer alması bekleniyor. Kablosuz şarj özelliğinin hangi ülkelerdeki LG G6+”larda olacağına dair detaylı bilgi verilmedi.

LG G6+, kullanıcılara optik deniz mavisi ve optik toprak altını renk seçeneklerini de sunacak.

LG G6+, daha kaliteli bir ses deneyimini 32-bit Hi-Fi Quad DAC sistemini kullanan birinci sınıf B&O kulaklık ile vaat ediyor. Kulaklık kutuya dahil olacak.

 

LG G6 ve G6+ yazılım güncellemesi ile geliyor

LG, LG G6+”ın satışa sunulmasıyla birlikte LG telefonlar için de yeni bir yazılım güncellemesi yayınlayacak. Güncelleme ile birlikte ekran kilidini yüz tanıma özelliği ile açma, düşük tüketim modu ve fotoğraf veya video çekerken lensin parmakla kapatılması durumda kullanıcıyı uyarma gibi yenilikler gelecek.

LG G6+”ın Temmuz ayında Güney Kore”de satışa sunulması bekleniyor. Dünya pazarında ise ne zaman tüketiciyle buluşacağına dair bir açıklama yok.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here